INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

03:31 | środa | 22.09.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Uwaga – można dostać mandat za brak maseczki! Ruszyła wielka akcja policji

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Od piątku 11 września policja w całym kraju rusza z akcją SPEED! Masowo kontrolowane będą pojazdy pod względem przekroczonej prędkości oraz trzeźwość kierowcy. Dodatkowo jednak można dostać mandat za…brak maseczki na twarzy.

Oprócz przestrzegania przepisów drogowych dodatkowo należy pamiętać o stosowaniu się do ograniczeń w związku z COVID-19 – powiedział dziennik.pl komisarz Robert Opas z Biura Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji.

Kiedy już dojdzie do kontroli, policjant może przeprowadzić badanie trzeźwości, stanu technicznego pojazdu oraz zweryfikować respektowanie zasad związanych z przemieszczaniem się w okresie pandemii, w tym używania maseczek – dodał Opas.

Za niestosowanie się do nakazu grozi grzywna w wysokości do 500 zł. A poza tym istnieje ryzyko kary administracyjnej – od 5 tys. zł do 30 tys. zł.

Źródło: Dziennik.pl

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Premier zdecydował! Wiadomo co z trzecią dawką szczepionki w Polsce

Wiadomo co będzie z trzecią dawką szczepionki przeciwko COVID-19 dla Polaków. Z informacji uzyskanych przez „Wprost”, premier Mateusz Morawiecki...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x