INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

07:22 | piątek | 19.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Sikorski atakuje Czarnka: „Jest Pan ssakiem z rzędu naczelnych, czyli gadającą małpą”

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

19 sierpnia

Najsłynniejszy polski krzyż

19 sierpnia 1901 r. Ten krzyż to symbol. Tatr. Wiary górali. Poświęcenia. Polski. Nawet Niemcy i stalinowcy nie odważyli się podnieść na niego ręki.  Na pomysł...

Koniecznie przeczytaj

Propozycje zmian, jakie chce wprowadzić minister edukacji Przemysław Czarnek w polskich szkołach wzburzyły opozycję. Przy czym jej politycy przestali w atakach przebierać w słowach.

– Były sygnały, że musimy wrócić do pozycji promujących polskość, pokazujących naszych wybitnych przodków, jak kard. Stefan Wyszyński. Mamy lektury związane z tym wielkim Polakiem jak i dziedzictwo literatury, jakie pozostawił po sobie Jan Paweł II. To jest też dopasowanie trudności lektur do wieku czytelników – mówił na antenie TVP Info Przemysław Czarnek. – Edukacja ekologiczna i klimatyczna to ważne elementy kształcenia. Chcemy je wzmacniać i promować – mówił dalej minister edukacji.

- reklama -

Politycy Platformy Obywatelskiej uważają jednak, że zmiany w szkołach mają służyć… partyjnej indoktrynacji. Poseł Koalicji Obywatelskiej Marcin Kierwiński pytał na Twitterze, czy w ramach promowania ekologizmu każdy uczeń dostanie tonę węgla?

Jeszcze dosadniej zaatakował Radosław Sikorski.

Informuję Pana, panie ministrze @CzarnekP, że jest Pan ssakiem z rzędu naczelnych czyli gadającą małpą. A jak się Panu nie podoba to niech Pan wraca do szkoły póki nie wszystkie przerobiliście na madrasy – napisał na Twitterze Sikorski.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Wp.pl nie odpuszcza TVP, walczy jak może

Ciąg dalszy medialnej „wojny podjazdowej” z TVP. Czy internauci kupili już popcorn? Nie ma tygodnia, w którym na portalu wp.pl...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx