INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

14:29 | niedziela | 02.10.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Dworczyk zapytany o obowiązkowe szczepienia. Czy taka odpowiedź może ucieszyć?

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

2 października

Ostatni Piastowic

30 września 1089 r. Polacy lubią się szczyć, że w historii nie mieli królobójców. Cóż nie jest to do końca prawda. Już pierwsi władcy mieli...

Koniecznie przeczytaj

Najwyraźniej rządzący widzą jaki jest opór społeczny dotyczący obowiązkowych szczepień w Polsce. Przedstawiciele rządu zapewniają, że nie ma możliwości aby wprowadzić obowiązek, bowiem przyniosłoby to więcej szkody niż korzyści.

Podczas posiedzenia Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego Dworczyk powiedział, że nie ma żadnych decyzji co do szczepień obowiązkowych.

- reklama -

Szef Kancelarii Premiera dodał, że z analiz i badań rządu wynika, że przymus szczepienny przeciwko SARS-CoV-2 byłby ograniczony do wąskich grup zawodowych, wśród których są nieprzejednani przeciwnicy szczepień.

– Mamy do czynienia z sytuacją, w której wyczerpał się ten naturalny zasób osób przekonanych do szczepień bądź takich, które stosunkowo prosto dzięki kampanii informacyjnej i profrekwencyjnej można było do szczepień przekonać. Teraz są realizowane długofalowe kampanie edukacyjne, ale one nie przynoszą efektów z miesiąca na miesiąc – poinformował.

Źródło: PAP

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Czy Merkel i Putin podpisali nowy pakt Ribbentrop-Mołotow

Uaktywniła się Angela Merkel. W dodatku zachowuje się tak, jakby nowy pakt Ribbentrop-Mołotow został już podpisany. Ostatnio oświadczyła, że...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx