INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

05:14 | piątek | 02.06.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Brawo prezydent Duda! Nie dał z siebie zrobić chłopca na posyłki Angeli Merkel

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

2 czerwca

Świętość na dnie piekła

28 maja 1941 Ojciec Maksymilian Kolbe modlił się o to, by całe swoje życie poświęcić dla Maryi tak bardzo, by na ziemi nie został po...

Koniecznie przeczytaj

Kanclerz Niemiec Angela Merkel ma przyjechać w sobotę do Polski i będzie to jej ostatnia wizyta w naszym kraju w roli kanclerza. W planach było spotkanie z prezydentem Dudą, jednak niemiecka strona zachowała się karygodnie.

Okazało się, że Niemcy zaplanowali spotkanie z prezydentem, poinformowali o tym opinię publiczną, a dopiero później wysłali zapytanie do Kancelarii Prezydenta!

- reklama -

Propozycja spotkania nie była ustalana z Pałacem. Nie pojawiła się kilka tygodni temu. O spotkaniu z kanclerz Merkel prezydent Polski dowiedział się z komunikatu niemieckiej strony. Dopiero później przedstawiciele ambasady zgłosili się do Kancelarii Prezydenta, by umówić spotkanie. Tak się nie robi w dyplomacji. Niemiecka strona przepraszała nas za to, ale prezydent miał już wcześniej zaplanowane aktywności w sobotę 11 września – powiedziała portalowi wPolityce.pl osoba z Pałacu Prezydenckiego.

Andrzej Duda miał wcześniej zaplanowane spotkanie na Śląsku, którego nie zamierza odwoływać z powodu widzi mi się Angeli Merkel!

– W Pałacu nie kryją również irytacji postawą niemieckiej kanclerz, która w drugiej połowie sierpnia podczas swojej ostatniej wschodniej podróży wybrała się najpierw do Rosji. 20 sierpnia spotkała się z Władimirem Putinem – czytamy na Wirtualnej Polsce.

- reklama -

Angela Merkel ma ostatecznie spotkać się z premierem Mateuszem Morawieckim.

Gratulujemy Andrzejowi Dudzie, że nie dał z siebie zrobić chłopca na posyłki. Tusk pewnie zmieniłby wszystkie swoje plany.

Źródło: wp.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

5 KOMENTARZE

5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Krzywoj
10.09.2021 18:17

Nareszcie nasz Prezydent pokazał,że ma jaja .Brawo Panie Prezydencie,jakaś łupa nie będzie ustalała spotkanie za pięć dwunasta.Trzeba tą niemiecka ,faszystowska hołotę uczyć szacunku dla Polski

normalny Polak
10.09.2021 16:37

przecież to żadna caryca współczesna

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Skąd nienawiść do Polaków u Grabowskiego?

Prof. Jan Grabowski posługuje się polskim nazwiskiem, choć nie jest to jego nazwisko. Kłamie i zmyśla historię holokaustu na...

Przeczytaj jeszcze to!

5
0
Podziel się z nami swoją opiniąx