INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

07:01 | piątek | 19.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Tomaszewski broni Glika i roznosi w pył herezje na temat rasizmu i LGBT w sporcie!

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

19 sierpnia

Najsłynniejszy polski krzyż

19 sierpnia 1901 r. Ten krzyż to symbol. Tatr. Wiary górali. Poświęcenia. Polski. Nawet Niemcy i stalinowcy nie odważyli się podnieść na niego ręki.  Na pomysł...

Koniecznie przeczytaj

Obrońca reprezentacji Polski Kamil Glik, jest oskarżany przez Anglików o rasizm, tylko dlatego, że nie dał się sprowadzić do parteru i stanął do walki na boisku z rywalem jak równy z równym. Kilka słów na temat coraz większego wpływu ideologii na sport, powiedział legendarny bramkarz Jan Tomaszewski.

Piłkarze angielscy są od grania w piłkę, a nie od osądzania przeciwnika – podkreśla Jan Tomaszewski w rozmowie z portalem wPolityce.pl.

- reklama -

To, że Kamil Glik złapał za brodę Walkera jest niesportowym zachowaniem, ale to nie może być osądzane przez piłkarzy angielskich – dodaje i wskazuje, że od karania piłkarzy za takie zachowanie jest sędzia.

Tomaszewski krytykuje również klęczenie Anglików przed meczami:

To, że oni klęczą przed meczem, naprawdę mnie nie interesuje. Dla mnie zachowanie Roberta Lewandowskiego było profesjonalne. Robert udowodnił, że gra nie tylko głową i nogą, ale przede wszystkim gra z głową – mówi portalowi wPolityce.pl.

- reklama -

Były bramkarz wskazuje również, na coraz częściej pojawiające się w sporcie symbole LGBT:

Czy zakładając tęczową opaskę podczas mistrzostw Europy niezgodnie z prawem sportowym (gdzie wykluczone są jakiekolwiek polityczne sprawy), akceptuje adopcję niewinnych dzieci przez pary jednopłciowe? – pyta.

Źródło: wPolityce.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Wp.pl nie odpuszcza TVP, walczy jak może

Ciąg dalszy medialnej „wojny podjazdowej” z TVP. Czy internauci kupili już popcorn? Nie ma tygodnia, w którym na portalu wp.pl...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx