INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

10:02 | środa | 08.12.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Materiał obowiązkowy! „Powrót do Jedwabnego. To tylko Polin”, kto boi się filmu Wojciecha Sumlińskiego

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Gościem Aldony Zaorskiej w telewizji PL1.TV był redaktor Wojciech Sumliński, autor filmu „Powrót do Jedwabnego. To tylko Polin”, którego premierę będzie można zobaczyć już w piątek o godzinie 22.00 na antenie naszej telewizji.

Dlaczego autor wraca do wydarzeń z czasów II wojny światowej i trudnej historii?

Dlatego, że to jest historia, która wciąż trwa, a wydarzenia z ostatniego czasu, tego podłego ataku, który nastąpił w czerwcu i sierpniu, to są kolejne elementy pokazujące, że organizacje żydowskie i najważniejsi politycy państwa Izrael, bardzo jasno pokazują co myślą o Polsce, traktując z pogardą i nie waham się użyć słowa z nienawiścią, że nie chce nawet myśleć, co nas czeka, jeśli nie zaczniemy się bronić – podkreśla Sumliński.

I wskazuje:

W tej grze, chodzi o pieniądze.

W Izraelu powstał protokół w którym Żydzi zapisują, co takiego do nich należało w Polsce. Co dalej z tym protokołem, który ma poparcie władz Izraela?

Koniecznie zobaczcie całą rozmowę:

Premiera filmy “Powrót do Jedwabnego. To tylko Polin”, odbędzie się w piątek 17 września o godzinie 22.00 w telewizji PL1.TV!

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Solarne problemy Elona Muska

Amerykańska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) wszczęła dochodzenie przeciwko koncernowi Tesla. Zarzuca firmie Elona Muska, że nie powiadomiła...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x