INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

00:12 | poniedziałek | 15.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Polka była maltretowana w Tunezji! Kobieta poznała mężczyznę przez internet i wyjechała do niego

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

15 sierpnia

Ostatnia chrystianizacja w Europie

14 sierpnia 1385 r. Dla Polaków to dowód współpracy, dla Litwinów bardzo często – zdrady. Akt Unii w Krewie został wydany przez wielkiego księcia litewskiego...

Koniecznie przeczytaj

Oto historia, która dla każdego z nas, a zwłaszcza dla kobiet, powinna być ostrzeżeniem. 38-letnia Polka, która poznała przez internet mężczyznę z Tunezji, zdecydowała się wyjechać do niego na wakacyjną podróż. Niestety, wyjazd zmienił się w koszmar.

Śląska policja informuje, że 38-letnia kobieta, była bita, maltretowana przez mężczyznę, który planował nawiązać kontakt z jej rodziną w celu uzyskania okupu.

- reklama -

Kobiecie udało się nawiązać kontakt z policją w Katowicach. Śledczy natychmiast po otrzymaniu sygnału, podjęli współpracę m.in. z ambasadą Polski. Informacja o porwaniu została przekazana do Interpolu i tunezyjskiej policji, która namierzyła porywacza i uwolniła 38-latkę. Napastnik został zatrzymany.

Jak informuje policja, w sprawę pomocy dla 38-latki zaangażowana została Fundacja La Strada, zajmująca się wsparciem ofiar handlu ludźmi. Kobieta została już sprowadzona do Polski.

Źródło: RMF FM

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Fatwa dopadła Salmana Rushdiego

Salman Rushdie w ciężkim w ciężkim stanie trafił do jednego z nowojorskich szpitali. Prawdopodobnie straci oko. Został co najmniej...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx