INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

17:08 | czwartek | 28.10.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Polka była maltretowana w Tunezji! Kobieta poznała mężczyznę przez internet i wyjechała do niego

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Oto historia, która dla każdego z nas, a zwłaszcza dla kobiet, powinna być ostrzeżeniem. 38-letnia Polka, która poznała przez internet mężczyznę z Tunezji, zdecydowała się wyjechać do niego na wakacyjną podróż. Niestety, wyjazd zmienił się w koszmar.

Śląska policja informuje, że 38-letnia kobieta, była bita, maltretowana przez mężczyznę, który planował nawiązać kontakt z jej rodziną w celu uzyskania okupu.

Kobiecie udało się nawiązać kontakt z policją w Katowicach. Śledczy natychmiast po otrzymaniu sygnału, podjęli współpracę m.in. z ambasadą Polski. Informacja o porwaniu została przekazana do Interpolu i tunezyjskiej policji, która namierzyła porywacza i uwolniła 38-latkę. Napastnik został zatrzymany.

Jak informuje policja, w sprawę pomocy dla 38-latki zaangażowana została Fundacja La Strada, zajmująca się wsparciem ofiar handlu ludźmi. Kobieta została już sprowadzona do Polski.

Źródło: RMF FM

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Polska celem wizowego najazdu Rosjan?

Kryzys dyplomatyczny pomiędzy Waszyngtonem i Moskwą sprawił, że moskiewska ambasada USA zaprzestała wydawania wiz Rosjanom. Decyzją Departamentu Stanu wszyscy...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x