INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

16:33 | czwartek | 28.10.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Niedzielski zapytany o wprowadzenie twardych obostrzeń. Mówi o prawdopodobnym scenariuszu

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Minister Zdrowia Adam Niedzielski w wywiadzie dla „Polski the Times” powiedział, że czwarta fala pandemii o której alarmuje jego resort, najmocniej rozwinie się w listopadzie.

Polityk został zapytany, czy jest możliwy scenariusz, że wróci twardy lockdown, szef resortu zdrowia odpowiedział, że nie może przekreślać żadnego scenariusza.

Scenariusz, który przewiduje wdrożenie najostrzejszych środków, oczywiście jest prawdopodobny, ale jego prawdopodobieństwo oceniłbym obecnie na granicy błędu statystycznego —podkreślił Niedzielski.

Problem w tym, że ciężko jest wierzyć w jakiekolwiek zapewnienie i słowa Niedzielskiego. Podobnie było w czerwcu, gdy polityk był pytany o trzecią dawkę szczepionki przeciwko Covid-19. Wówczas minister stwierdził, że trzecia dawka to ruchy marketingowe firm farmaceutycznych. Teraz się okazuje, że trzecia dawka, to nie dodatkowa dawka, tylko „dawka przypominająca” i mogą ją otrzymać osoby po 50-tym roku życia.

Co będzie dalej?

Źródło: Polska The Times

11 KOMENTARZE

11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Zygmuś
01.10.2021 13:38

SENTENCJE NA CZAS ZARAZY: Nie, dziękuję, nie zaszczepię się. Już mam hulajnogę!

Zygmuś
01.10.2021 13:39

ZAKAZANE PIOSENKI: Siekiera motyka Delta-Zator, straszy Adaś Syntezator. Siekiera motyka Kovid-$raczka, wywieziemy go na taczkach!!!

Zygmuś
01.10.2021 13:34

DOŚĆ PIER…. POPRAWNOŚCI POLITYCZNEJ – NAZYWAJMY WRESZCIE RZECZY PO IMIENIU!!! BLOKOWANIE AMANTADYNY ORAZ BLOKOWANIE NORMALNEGO DOSTĘPU DO USŁUG MEDYCZNYCH TO USIŁOWANIE ZABÓJSTWA. CI, KTÓRZY TO Z PREMEDYTACJĄ CAŁY CZAS FORSUJĄ TO MORDERCY. POBIERANIE COMIESIĘCZNYCH OPŁAT NA NFZ I BRAK USŁUG MEDYCZNYCH TO ZŁODZIEJSTWO. BLOKOWANIE PRAWDY PRZEZ ŁŻEMEDIA TO KOLABORACJA Z SANITARNYM TYRANEM.

Zygmuś
01.10.2021 13:35

PRAWDA NASZYCH CZASÓW: Obozy koncentracyjne nie spadły z nieba. Najpierw zabroniono w Niemczech siadania Żydom na ławkach w parkach, potem zabroniono im chodzenia na basen, następnie zakazano im robić zakupów przed godziną 17:00. Potem była eksterminacja. Czy podobnie będzie w przypadku sanitarnego terroru SanitarSonderkommando (SS) na Distrikt Wolska? Wszystko wskazuje, że tak. PRECZ Z SEGREGACJĄ i TYRANIĄ SANITARNĄ PSYCHOPATYCZNYCH GLOBALISTÓW !!!

Zygmuś
01.10.2021 13:37

WNIOSKI KOWIDOWE: Wiara, że odporność generowana przez szczepienie jest lepsza od naturalnej jest jak wiara w płaską Ziemię. Tymczasem, to własnie do podwójnie zaszczepionych, w pełni ogłupionych i przestraszonych apelują akwizytorzy Big Pharmy o trzeci strzał dający im szanse na przeżycie. Dane napływające z Izraela, lidera “wyszczepień” przeczą temu.

Zygmuś
01.10.2021 13:40

HUMOR CZASÓW KOWIDOWYCH:
Z cyklu – przychodzi baba do lekarza:
– panie doktorze, proszę o dawkę przypominającą, bo już nie pamiętam ile dawek przyjęłam.

Zygmuś
01.10.2021 13:39

W NECIE ZNALEZIONE:
$zczepienia nie są obowiązkowe! $zczepienia są dobrowolne…. Ale jak się nie za$zczepisz to: pozbawimy cię pracy, konta w banku, dostępu do sieci telefonicznej, Internetu, zakażemy wejścia do kina, restauracji, na basen czy siłownię, odmówimy leczenia, nie przyjmiemy twoich dzieci do szkoły, przedszkola, żłobka lub odbierzemy prawa do opieki nad nimi (i za$zczepimy je obowiązkowo, na siłę, bez twojej wiedzy). Ale $zczepienia są dobrowolne, $zczepienia nie są obowiązkowe…

Zygmuś
01.10.2021 13:36

TYLKO DLA ORŁÓW: Wytwarzanie przeciwciał indukowane przez szczepienie w populacji silnie eksponowanej na wirusa doprowadzi do selekcji wariantów opornych na te przeciwciała. ( Laureat Nagrody Nobla, prof. Luc Montagnier)

Zygmuś
01.10.2021 13:38

CYTATY NA CZAS ZARAZY: Ja wiem, antyszczepionkowcy nas nie kochają. Ale my ich będziemy tak długo kochać, aż oni nas wreszcie pokochają. (z tajnej narady Rady Medyków Szuflandii: konkluzja Nadministra Zdrowotności Adasia Niedzieli)

Zygmuś
01.10.2021 14:20

Najbardziej prymitywne kłamstwa Niedzielskiego – ZOBACZ NA JOUTUBA

Zygmuś
02.10.2021 13:19

A TYMCZASEM WOLNI POLACY WYRAŻAJĄ SWOJĄ OPINIĘ – TRWA MARSZ WOLNOŚCI i SUWERENNOŚCI W WARSZAWIE
– ZOBACZ NA JOUTUBE: Marsz Wolności I Suwerenności Warszawa 2021 – śląska relacja
albo, NA JOUTUBE: KONFEDERACJA : Marsz Wolności i Suwerenności STOP SEGREGACJI SANITARNEJ Warszawa

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Ociepa ogłasza: Zakończyliśmy negocjacje i będziemy czwartym koalicjantem

Wiceminister obrony narodowej Marcin Ociepa, który po opuszczeniu Porozumienia Jarosława Gowina założył współpracujące z PiS stowarzyszenie odNowa, powiedział w...

Przeczytaj jeszcze to!

11
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x