INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

05:15 | poniedziałek | 22.04.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Niedzielski zapytany o wprowadzenie regionalnych obostrzeń. Oto co odpowiedział

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

22 kwietnia

Jedźcie sami do Niemiec…

13 kwietnia 1943 W czasie II wojny światowej, Warszawa była dla Niemców najniebezpieczniejszym z okupowanych przez nich miast Europy. Każdy Polak mógł wtedy zginąć...

Koniecznie przeczytaj

Minister zdrowia Adam Niedzielski, został w poniedziałek zapytany o możliwość wprowadzenia covidowych, obostrzeń regionalnych. Polityk powiedział, że dopiero pod koniec października, będzie można powiedzieć coś więcej w tej sprawie.

Tutaj tak, jak powiedziałem, dopiero jak będziemy widzieli pod koniec października, jaka jest trajektoria wzrostu zakażeń, to wtedy będziemy się zastanawiali gdzie to wprowadzać, bo nawet jeśli będą one wprowadzane regionalnie, to decyzja o ogólnym stosowaniu restrykcji będzie podejmowana na podstawie ogólnopolskiej liczby zakażeń – stwierdził Adam Niedzielski na briefingu prasowym w Szczecinie.

- reklama -

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku, zdecydowano o wprowadzeniu regionalnych obostrzeń i podziale powiatów na strefy: zieloną, żółtą i czerwoną. W strefie czerwonej obowiązywał pełen lockdown.

Źródło: 300polityka.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Zygmuś
04.10.2021 23:22

DOŚĆ PIER…. POPRAWNOŚCI POLITYCZNEJ – NAZYWAJMY WRESZCIE RZECZY PO IMIENIU!!! BLOKOWANIE AMANTADYNY ORAZ BLOKOWANIE NORMALNEGO DOSTĘPU DO USŁUG MEDYCZNYCH TO USIŁOWANIE ZABÓJSTWA. CI, KTÓRZY TO Z PREMEDYTACJĄ CAŁY CZAS FORSUJĄ TO MORDERCY. POBIERANIE COMIESIĘCZNYCH OPŁAT NA NFZ I BRAK USŁUG MEDYCZNYCH TO ZŁODZIEJSTWO. BLOKOWANIE PRAWDY PRZEZ ŁŻEMEDIA TO KOLABORACJA Z SANITARNYM TYRANEM.

reklama spot_img

Ostatnio dodane

“MAUS” po raz drugi

Czyli Żydzi przedstawiani w palestyńskim podręczniku szkolnym jako „synowie świń”, to podżeganie do nienawiści, a Polacy przedstawiani w amerykańskim podręczniku (właściwie szkolnej...

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx