INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

00:54 | sobota | 27.11.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Szpitale będą tylko dla zaszczepionych? Niedzielski odpowiada!

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Minister zdrowia Adam Niedzielski został zapytany o pojawiające się w mediach pogłoski, mówiące o szpitalach, które będą przyjmować tylko osoby zaszczepione.

Na antenie RMF FM minister został zapytany o możliwy scenariusz w którym do szpitali wpuszczane byłyby tylko osoby zaszczepione.

Rozumiem taki pomysł, który jest formułowany z perspektywy eksperckiej i na pewno on, w zdecydowanym stopniu, zabezpieczyłby funkcjonowanie szpitali, chociażby w trybach zabiegowych. Ale z drugiej strony jest to oczywiście pomysł abstrakcyjny, bo nie może być tak, że osobie, która potrzebuje pomocy, się jej odmawia – powiedział Niedzielski. Dodał, że dotyczy to również zabiegów planowych.

Źródło: RMF FM

5 KOMENTARZE

5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Zygmuś
05.10.2021 12:36

DOŚĆ PIER…. POPRAWNOŚCI POLITYCZNEJ – NAZYWAJMY WRESZCIE RZECZY PO IMIENIU!!! BLOKOWANIE AMANTADYNY ORAZ BLOKOWANIE NORMALNEGO DOSTĘPU DO USŁUG MEDYCZNYCH TO USIŁOWANIE ZABÓJSTWA. CI, KTÓRZY TO Z PREMEDYTACJĄ CAŁY CZAS FORSUJĄ TO MORDERCY. POBIERANIE COMIESIĘCZNYCH OPŁAT NA NFZ I BRAK USŁUG MEDYCZNYCH TO ZŁODZIEJSTWO. BLOKOWANIE PRAWDY PRZEZ ŁŻEMEDIA TO KOLABORACJA Z SANITARNYM TYRANEM.
PRZYWRÓCIĆ KARĘ ŚMIERCI DLA MASOWYCH MORDERCÓW!!!

Zygmuś
05.10.2021 12:37

PRAWDA NASZYCH CZASÓW: Obozy koncentracyjne nie spadły z nieba. Najpierw zabroniono w Niemczech siadania Żydom na ławkach w parkach, potem zabroniono im chodzenia na basen, następnie zakazano im robić zakupów przed godziną 17:00. Potem była eksterminacja. Czy podobnie będzie w przypadku sanitarnego terroru SanitarSonderkommando (SS) na Distrikt Wolska? Wszystko wskazuje, że tak. PRECZ Z SEGREGACJĄ i TYRANIĄ SANITARNĄ PSYCHOPATYCZNYCH GLOBALISTÓW !!!

Zygmuś
05.10.2021 12:37

PRAWDA NASZYCH CZASÓW: – Halt! Covid-Ausweis Bitte. Achtung! Nur Fur Spritzen!

Zygmuś
05.10.2021 12:33

PRECZ Z SANITARNĄ TYRANIĄ (i jakąkolwiek inną)!!!

Zygmuś
05.10.2021 12:35

CZYŻBY NASZE RODZIME WŁADZE OKUPACYJNE BIORĄ WZÓR Z NAJLEPSZYCH W TEJ DZIEDZINIE?
OTO NOTATKA Z WIKI: W latach 30. XX w. wprowadzono w III Rzeszy rasistowskie i antysemickie ustawy norymberskie, skierowane przeciwko dużej społeczności żydowskiej w Niemczech. Zakazywały one małżeństw między Żydami (niem. Untermenschen, podludzie) i aryjskimi Niemcami (niem. Übermenschen, nadludzie). Gdy prawa te weszły w życie, wiele mieszanych małżeństw popełniło samobójstwo.W Generalnym Gubernatorstwie w 1940 ludność była podzielona na kilka grup. Każda grupa miała odmienne prawa, racje żywnościowe, przydzielone okręgi zamieszkania w miastach, transport publiczny i zarezerwowane restauracje.

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Opozycja jest formacją antynarodową i antypolską

Antoni Macierewicz na antenie TV Trwam: Równocześnie ze śmiercią polskiej elity 10 kwietnia 2010 r. zaplanowana była operacja „Śluza”, a więc...

Przeczytaj jeszcze to!

5
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x