INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

11:45 | sobota | 04.12.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Macron stawia warunki Talibom! Uzna ich rząd gdy spełnią jego żądania

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Prezydent Francji Emmanuel Macron stwierdził, że warunkiem międzynarodowego uznania rządu Talibów w Afganistanie, jest stworzenie warunków do równouprawnienia kobiet w kraju.

W rozmowie z radiem France Inter Macron stwierdził, że w czasie nadchodzącego szczytu G20 należy wysłać jasny sygnał talibom.

Macron domaga się równouprawnienia dla kobiet, otwarcia granic kraju dla międzynarodowych organizacji niosących pomoc czy niepodejmowania przez Talibów współpracy z islamskimi organizacjami przestępczymi.

Godność afgańskich kobiet, równość między kobietami i mężczyznami, powinny być jednym z punktów, realizacji których będziemy się domagać – powiedział Macron.

Źródło: Rp.pl

2 KOMENTARZE

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Zygmuś
05.10.2021 17:57

We francuskich miastach są dzielnice, gdzie policja boi się i nie śmie nawet zapuszczać w celu ich patrolowania lub interwencji. W dzielnicach tych obowiązuje prawo szariatu (m.in. wielożeństwo, niższa i podległa rola kobiet, małżeństwa z nieletnimi), francuskie prawo tam nie sięga, więc niech niejaki Macron stawia wrunki u siebie, bo ma problem. A jak się się coś nie spodoba chłopcom z tych dzielnic, wtedy nagminnie palą samochody, robią ogólnie ”sajgon” (oczywiście w nie swojej dzielnicy), a wtedy władza niejakiego Macrona szybcjutko wypłaca jeszcze większe benefity. Myślę, że słowa Macrona to tylko próba politycznego (mocarstwowego) zaistnienia na forum międzynarodowym.

Zygmuś
05.10.2021 13:50

Makaron chce uszczknąć odrobinę z afgańskieg tortu. Myślę, że już za późno. Chińczycy juz tam są i dogadują się z Afganami. Poza tym warunkowanie czegokolwiek od równości kobiet i mężczyzn w tej kulturze jest absurdalne.

Ostatnio edytowany 1 miesiąc temu przez Zygmuś
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Dramatyczny brak równości w dostępie do szczepień

Globalna inicjatywa udostępniania szczepionek COVAX ogranicza zobowiązania wobec ubogich regionów. Luka szczepionkowa zamienia się w przepaść, aby bowiem spełnić...

Przeczytaj jeszcze to!

2
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x