INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

08:19 | poniedziałek | 23.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Powstaje partia “Wspólnie dla zdrowia”. To inicjatywa leczącego amantadyną dr. Bodnara

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

23 maja

Świątynia sztuki zamiast świątyni Ducha Świętego  

Poniedziałek, 23 maja 1892 r. Zbudowany jeszcze w średniowieczu kościół u progu XX w. musiał ustąpić miejsca świątyni sztuki. Człowiekiem, który się z tym nie...

Koniecznie przeczytaj

Dr Włodzimierz Bodnar założył partię polityczną. Lekarz z Przemyśla chce zakończyć epidemię w Polsce.

Pediatra i pulmonolog z Przemyśla dr Włodzimierz Bodnar zyskał rozgłos za sprawą swojej metody leczenia COVID-19. Lekarz stosował w tym celu amantadynę.

- reklama -

Teraz dr Bodnar postanowił założyć własną partię polityczną. Jak poinformował, zebrał już 2 tys. podpisów (aby zarejestrować partię potrzebnych jest ich tysiąc).

Po opracowaniu ostatecznej wersji statutu i skompletowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów, partia ma zostać zarejestrowana w sądzie. Nazwa nowej partii to „Wspólnie dla zdrowia”.

Partia będzie chciała zakończyć epidemię koronawirusa w Polsce poprzez wprowadzenie nowych metod leczenia COVID-19. Dr Bodnar nie ukrywa, że chodzi o terapię amantadyną – i wyjaśnia, że od początku epidemii leczył nią już niemal 8 tys. pacjentów.

- reklama -

Ponadto partia chce także zmieniać system ochrony zdrowia „poprzez organizowanie konferencji, szkoleń, jak i wprowadzanie nowatorskich terapii na podstawie zdobytych doświadczeń”. Partia chce również wprowadzić w Polsce demokrację bezpośrednią na wzór tej, która funkcjonuje w Szwajcarii, uprościć system podatkowy i wspierać przedsiębiorczość.

Dr Bodnar przyznał, że zakłada partię ponieważ ma mu ona pomóc w pokonaniu problemów, z którymi spotyka się stosując amantadynę w leczeniu chorych. – Wytoczono sprawę przeciwko mojej otwartej dla pacjentów przychodni lekarskiej i wisi nad nią widmo kary nawet do 5 mln złotych oraz zakaz stosowania amantadyny – mówi lekarz.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
LeenvR (NL)
11.01.2022 14:47

👍

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Włochy planują dla Ukrainy nową Jałtę

Na Ukrainie leje się krew, a świat zamiast zakończyć wojnę stanowczymi decyzjami wobec Rosji, planuje drugą Jałtę. W roli...

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x