INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

12:41 | niedziela | 29.01.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Wp.pl nie odpuszcza TVP, walczy jak może

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

29 stycznia

Kogo nie pokonał „generał mróz”?

25-27 stycznia 1915 r. Mówi się, że Rosji zawsze pomaga „generał mróz”, dzięki czemu klęską skończyły się wyprawy na ten kraj zarówno Napoleona jak i...

Koniecznie przeczytaj

Ciąg dalszy medialnej „wojny podjazdowej” z TVP. Czy internauci kupili już popcorn?

Nie ma tygodnia, w którym na portalu wp.pl (dawniej znanym jako Wirtualna Polska) nie pojawił się na tekst krytykujący Wiadomości TVP. Redaktorzy z pasją oglądają każde wydanie serwisu informacyjnego telewizji publicznej, grzmiąc o „przejściu samych siebie” ().przez Wiadomości Tym razem poszło o środowe wydanie (17.08.), w którym „Wiadomości”, przy okazji odrzańskiej awantury,  pokazały „nieudaczników z opozycji”.  I… wyliczył, co Wiadomości wytknęły Dulkiewicz, Trzaskowskiemu i Tuskowi. Wp.pl podało więc, że „Wiadomości” przypomniały o owcach „koszących trawniki” w Gdańsku i kozach zdychających w Warszawie. A także o ściekach lejących się do Motławy i największej w Europie awarii oczyszczalni ścieków „Czajka” i rzeki zanieczyszczeń płynących do Wisły i  Jedno i drugie najwyraźniej do żywego ubodło ww. portal.

- reklama -

„Takiego paska jeszcze nie było”, zagrzmiało wp.pl. „Nieudacznicy z opozycji pouczają innych” – właśnie taki tytuł pojawił się na pasku ok. godz. 19:48, gdy Danuta Holecka  zapowiadała kolejny materiał poświęcony katastrofy klimatycznej”, zaalarmował swoich czytelników portal.
Można odnieść wrażenie że portal wp.pl chce być medialnym ramieniem nieformalnego klub obrony dobrego imienia Platformy Obywatelskiej. „Walczy” z wielkim zaangażowaniem, nie odpuszcza żadnej okazji aby „dowalić” TVP. I w swym zacietrzewieniu nie dostrzega, że sam pokazuje nieudolność ulubionych polityków.

A widzom/czytelnikom pozostaje czekać na kolejne rewelacje. Biją na głowę wszystko, co ma widz ma okazję zobaczyć a internauta przeczytać. Prosimy wp. o „wincyj”…

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

2 KOMENTARZE

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Francesco Camonte
18.08.2022 14:36

No i gitara. Bardzo dobrze, że tak robią, bo wiadomości TVP przypominają te z czasów głębokiej komuny. Z tą różnicą, że na samym początku jest wojna NA Ukrainie jak to bohaterowie leją ruskich na wszystkich frontach, a dalej to już same osiągnięcia polskiego rządu i wszystko w terenie to, co się dzieje dobrego dzięki terenowym notablom. No i oczywiście – ataki na Tuska i jego partię. A że Polska jest tylko jedyna na świecie, nie ma innych wieści ze świata. Nawet w snach mi się nie snilo, że kiedyś przestanę oglądać i słuchać ten bełkot i że będę oglądał wiadomości z Polsatu.

grom52
23.08.2022 10:34

Nigdy nie oglądam i nie słucham żadnych wiadomości.
Czystego przekazu informacji o faktach nie znajdziesz w telewizji, radiu czy tzw. mediach społecznościowych. Tam zawsze jest to ubrane, przyobleczone, wyszydzone lub wyśmiane, podmalowane, podpicowane i naciągnięte do aktualnych potrzeb. Dlatego mam głęboko w ….. takie niby wiadomości. Czytam – i to wyłącznie z zaufanych źródeł. Mojego mózgu nie da się wyprać.

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Lewacy i politycy nienawidzą kierowców

Dlaczego lewacy i politycy nienawidzą kierowców? Na tak postawione pytanie można odpowiedzieć szybko i efektownie: lewacy nienawidzą wszelkiej normalności,...

Przeczytaj jeszcze to!

2
0
Podziel się z nami swoją opiniąx