INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

05:56 | poniedziałek | 22.04.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Włodzimierz Czarzasty: Robert Biedroń nie zostanie prezydentem

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

22 kwietnia

Jedźcie sami do Niemiec…

13 kwietnia 1943 W czasie II wojny światowej, Warszawa była dla Niemców najniebezpieczniejszym z okupowanych przez nich miast Europy. Każdy Polak mógł wtedy zginąć...

Koniecznie przeczytaj

– Wydaje nam się, że Robert nie zostanie prezydentem. Tak mi się wydaje, natomiast walczymy o dobry wynik – powiedział w Onecie, podczas rozmowy o kondycji polskiej lewicy, szef SLD Włodzimierz Czarzasty.

– Jesteśmy zadowoleni z wyników całej naszej pracy – dodał Włodzimierz Czarzasty. – Uważamy, że po stronie demokratycznej jest jeden kandydat, który jest kandydatem w pełni lewicowym. Nie zmienialiśmy kandydata i w ogóle nie mieliśmy takiego pomysłu, bo jesteśmy wierni w polityce swoim przekonaniom i swoim działaniom – dodał wicemarszałek Czarzasty.

- reklama -

– Dzisiaj tendencja jest jednoznaczna. Sondaże dla Lewicy i dla mojej kandydatury rosną we wszystkich pracowniach, a dla jednego kandydata opozycji spadają – powiedział Robert Biedroń. – Prawdziwy sondaż będzie w najbliższą niedzielę. – I wtedy się policzymy, wtedy pokażemy, jaka jest nasza siła – mówił Biedroń.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

“MAUS” po raz drugi

Czyli Żydzi przedstawiani w palestyńskim podręczniku szkolnym jako „synowie świń”, to podżeganie do nienawiści, a Polacy przedstawiani w amerykańskim podręczniku (właściwie szkolnej...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx