INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

02:53 | środa | 18.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Reklama w służbie eutanazji. Holenderskie stowarzyszenie zachęca, doradza, proponuje zniżki

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

18 maja

Pierwsze polskie słuchowisko z litewskiej legendy

Czwartek, 17 maja 1928 r. To była niesłychana innowacja – pierwsze słuchowisko napisane specjalnie dla Polskiego Radia było nagrywane w plenerze. I to w czasach,...

Koniecznie przeczytaj

Od połowy lipca trwa w Holandii kampania reklamowa promująca eutanazję. Spoty wyprodukowało holenderskie Stowarzyszenie na rzecz Wolnej Eutanazji (NVVE).

Pokazywane są w lokalnych i ogólnokrajowych kanałach telewizyjnych Holandii, niektóre w najpopularniejszym paśmie wieczornym. Reklamowe filmiki dostępne są też na You Tubie.

- reklama -

Na wrzesień zapowiedziano kampanię w lokalnej prasie i na ruchomych bilbordach cyfrowych, rozmieszczonych na terenie całej Holandii. Hasłem akcji reklamowej są słowa: “Pytania dotyczące końca życia? Jestem za tym”.

Ideą przewodnią jej organizatorów jest przedstawienie NVVE, jako ośrodka wiedzy na tematy dotyczące eutanazji i punktu kontaktowego dla wszystkich zainteresowanych tym tematem, mającym wątpliwości, czy obawy. Informując o kampanii na swojej stronie internetowej, Stowarzyszenie nazywa się autorytetem w dziedzinie “dobrowolnego zakończenia życia”. Wskazuje na swoją obecność wszędzie tam, gdzie w związku z konsekwencjami COVID-19 pojawiają się pytania dotyczące “godnego umierania”.

Reklamówki Stowarzyszenia, według informacji portalu włoskiego dziennika Avvenire, zapraszają do kontaktu, zachęcają do “reżyserowania” swojego życia, proponują porady online i zniżkę dla tych, którzy się zarejestrują. Obecnie, na stronie Stowarzyszenia zarejestrowanych jest 172 tys. użytkowników.

- reklama -

Źródło: nvve.nl/avvenire.it

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Żydowska policja w Jerozolimie spałowała uczestników pogrzebu dziennikarki

Współczesny Izrael w pigułce –  dziennikarka zostaje zabita strzałem w głowę przez żydowskie wojsko, potem żydowska policja nie pozwala...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x