INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

02:25 | poniedziałek | 27.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

George Soros stoi za lewicową koalicją anarchistów w USA?

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 czerwca

Niemiecki sposób na powojenny świat

Czwartek, 24 czerwca 1943 r. Niemcy zawsze chcieli rządzić światem i zawsze uważali, że mają do tego prawo. Nie było zbrodni, której by nie popełnili...

Koniecznie przeczytaj

Zdaniem konserwatywnych mediów George Soros organizuje anarchistyczne bojówki, które nie dopuszczą do reelekcji Donalda Trumpa w przypadku jego zwycięstwa w listopadowych wyborach prezydenckich.

Raport śledczy portalu Breitbart ujawnił przygotowania partii demokratycznej do zanegowania wyników wyborów, jeśli klęskę poniesie Joe Biden.

- reklama -

– W 50 stanach USA powstają struktury oddolnego, rozproszonego sprzeciwu, których zadaniem będzie sianie chaosu na ulicach amerykańskich miast o większej skali niż wiosną i latem – alarmuje Breitbart.

Anarchistyczna koalicja zainicjuje działania demokratycznych elit, od wymiaru sprawiedliwości, przez gubernatorów, po prokuratorów stanowych, którzy na tej podstawie zanegują wyniki prezydenckiego głosowania.

Taką koncepcję ogłosiła Konferencja Obrony Praw Człowieka i Obywatela USA, finansowana przez Georga Sorosa. Jak zapowiedziała jej przewodnicząca Vanita Gupta: „Ludzie zostaną zmotywowani do obrony swojego kraju”.

- reklama -

– Nie wiemy, czy odniesiemy sukces, ale będziemy zaciekle walczyć – zapowiedziała, dodając: – Trump sieje chaos i gospodarczą pożogę, jesteśmy więc przekonani, że odniesiemy miażdżące zwycięstwo.

Tymczasem zdaniem portalu: – Sieć dobrze zorganizowanych komórek anarchistycznych finansowana przez Sorosa, pod pozorem zapobieżenia kryzysowi konstytucyjnemu szkoli i mobilizuje Amerykanów do oporu przeciwko legalnemu prezydentowi.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Schwabska wizja przyszłości

Jaka była szwabska wizja przyszłości, wiemy. Zarówno z „Mein Kampf”, przywódcy Szwabów, jak też z grozy II wojny światowej. Obecnie dociera...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x