INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

07:25 | poniedziałek | 27.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Wzrost indeksów giełdowych po debacie kandydatów na wiceprezydentów USA

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 czerwca

Niemiecki sposób na powojenny świat

Czwartek, 24 czerwca 1943 r. Niemcy zawsze chcieli rządzić światem i zawsze uważali, że mają do tego prawo. Nie było zbrodni, której by nie popełnili...

Koniecznie przeczytaj

Światowe giełdy pozytywnie zareagowały na przebieg debaty przedwyborczej republikanina Mike Pence i demokratki Kamali Harris.

– Po debacie kandydatów na wiceprezydentów wzrosły kontrakty terminowe na giełdach nowojorskiej, tokijskiej i w Hongkongu – informuje agencja Reutera.

- reklama -

– Żadna ze stron nie zadała śmiertelnego ciosu. Harris łatwiej było krytykować politykę epidemiczną Trumpa. Pence celnie punktował program gospodarczy demokratów – Reuter cytuje opinię analityków Umitomo Mitsui Trust Bank z Tokio. Japońscy komentatorzy powątpiewają również w sondażową przewagę Bidena nad Trumpem.

– Nie ufamy sondażom. Wyścig idzie łeb w łeb. Jeśli Trump dobrze zaprezentuje się w drugiej debacie, dogoni rywala – to z kolei opinia giełdy w Hongkongu.

– Rynki i wyborcy podejmą oczywiście decyzję po przyszłotygodniowej debacie kandydatów do prezydentury -podsumowuje Reuter.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Schwabska wizja przyszłości

Jaka była szwabska wizja przyszłości, wiemy. Zarówno z „Mein Kampf”, przywódcy Szwabów, jak też z grozy II wojny światowej. Obecnie dociera...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x