INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

21:56 | czwartek | 02.02.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Wzrost indeksów giełdowych po debacie kandydatów na wiceprezydentów USA

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

2 lutego

Kogo nie pokonał „generał mróz”?

25-27 stycznia 1915 r. Mówi się, że Rosji zawsze pomaga „generał mróz”, dzięki czemu klęską skończyły się wyprawy na ten kraj zarówno Napoleona jak i...

Koniecznie przeczytaj

Światowe giełdy pozytywnie zareagowały na przebieg debaty przedwyborczej republikanina Mike Pence i demokratki Kamali Harris.

– Po debacie kandydatów na wiceprezydentów wzrosły kontrakty terminowe na giełdach nowojorskiej, tokijskiej i w Hongkongu – informuje agencja Reutera.

- reklama -

– Żadna ze stron nie zadała śmiertelnego ciosu. Harris łatwiej było krytykować politykę epidemiczną Trumpa. Pence celnie punktował program gospodarczy demokratów – Reuter cytuje opinię analityków Umitomo Mitsui Trust Bank z Tokio. Japońscy komentatorzy powątpiewają również w sondażową przewagę Bidena nad Trumpem.

– Nie ufamy sondażom. Wyścig idzie łeb w łeb. Jeśli Trump dobrze zaprezentuje się w drugiej debacie, dogoni rywala – to z kolei opinia giełdy w Hongkongu.

– Rynki i wyborcy podejmą oczywiście decyzję po przyszłotygodniowej debacie kandydatów do prezydentury -podsumowuje Reuter.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Putin reaguje

Putin polecił ministerstwu obrony „wyeliminować możliwości bombardowania” terenów pogranicza. Rosyjskie siły zbrojne mają traktować to zadanie jako priorytetowe. W odpowiedzi...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx