INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

15:00 | poniedziałek | 16.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Bill Gates krytykuje władze USA: Większość rządów słucha swoich naukowców

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

16 maja

Święty Andrzej Bobola – męczennik i patron Polski

Środa, 16 maja 1657 UWAGA! Tekst zawiera drastyczne treści! Święty Andrzej Bobla w czasie powstania Chmielnickiego został bestialsko zamordowany przez Kozaków. Dla bolszewików był „osobliwością”, pokazywaną...

Koniecznie przeczytaj

W ocenie miliardera Billa Gatesa władze USA popełniają wiele błędów w walce z pandemią koronawirusa, bowiem – jak twierdzi biznesmen – nie słuchają opinii ekspertów i naukowców.

Bill Gates w rozmowie z CNBC, że władze USA nie radzą sobie w walce z pandemią, ale również podkreślił, że brakowało od początku i brakuje wciąż jasnych komunikatów ze strony rządu.

- reklama -

Nasza [Stanów Zjednoczonych – przyp. red.] odpowiedź pod wieloma względami nie była zbyt dobra. A mogliśmy oczekiwać, że będzie dobra. (…) To kwestia czysto techniczna, a nie polityczna. Większość rządów korzysta z rad swoich naukowców i ich słucha. Nie podważają ich i nie atakują – wytłumaczył Bill Gates.

Gates wspomniał też, że wiele krajów na świecie radzi sobie w walce z koronawirusem zdecydowanie lepiej korzystając z odpowiednich narzędzi, które pomagają zahamować rozprzestrzenianie się koronawirusa.

Przypomnijmy, że zdaniem Gatesa, bogatsze kraje poradzą sobie z pandemią do końca 2021 roku, a w krajach biedniejszych, problem będzie trwał o wiele dłużej. Miliarder zaznacza, że ważna jest dostępność do masowych szczepień.

- reklama -

Źródło: Gazeta.pl / CNBC

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Amerykańskie szkoły ograniczają promocję ideologii LGBT

Środowiska LGBTQitd oraz lewackie kipią z oburzenia – kolejne amerykańskie szkoły usuwają ze swoich bibliotek „literaturę” promującą homoseksualizm i...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x