INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

06:21 | poniedziałek | 16.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Amerykanie wyrzucają 113 pracowników rosyjskiego Aerofłotu

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

16 maja

Rozkaz wykonania zbrodni – rabunku polskich dzieci

Środa, 15 maja 1940 r. To była zbrodnia z premedytacją. Zaplanowana i oparta o dokładne wytyczne. W ramach jej realizacji Niemcy zrabowali Polsce to, co...

Koniecznie przeczytaj

Władze federalne poinformowały o rozbiciu siatki rosyjskich przemytników z Aerofłotu. W związku z tym USA cofnęły wizy 113 pracownikom linii lotniczej.

– Sąd w Brooklynie aresztował 10 członków rosyjskiej siatki kryminalnej pod zarzutem przemytu gotówki i skradzionej elektroniki o wartości 50 mln dolarów – informuje agencja UPI.

- reklama -

Międzynarodowa szajka wykorzystywała w przestępczym procederze samoloty linii lotniczej Aerofłot, którymi przewoziła skradziony sprzęt firmy Apple. Z 10 oskarżonych 8 przestępców udało się schwytać na gorącym uczynku, za 2 wystawiono listy gończe.

– Dzięki doskonałej pracy prokuratorów Nowego Jorku działalność szajki została całkowicie przerwana. W wyniku śledztwa władze federalne cofnęły wizy 113 pracownikom rosyjskich linii lotniczej oskarżonym o współudział w przemycie – informuje UPI.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Czy „The New York Times” boi się „płodów”?  

W USA poprawność polityczna cenzuruje nawet łamigłówki. Kraj wolnych i równych bez wolności słowa? Wordle wystartował w październiku 2021 r....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x