INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

22:20 | poniedziałek | 27.09.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Bill Gates prorokuje złe nowiny o koronawirusie. Miliarder mówi o nadchodzącym ciężkim półroczu

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

„Zimą wirusy rozmnażają się szybciej, ponieważ ludzie więcej czasu spędzają w zamkniętych pomieszczeniach. Ponadto zima to znużenie i trudniej nam przestrzegać reżimu sanitarnego, na przykład powstrzymać się od kontaktu z przyjaciółmi ”. Taką wypowiedź Gatesa cytuje portal Daily Beast.

Dlatego znany przedsiębiorca miał wyrazi przekonanie, że w kolejnych 6-8 miesiącach ludzkość czekają głównie złe nowościami na temat epidemii.

Według Daily Beast, Gates dostrzega jednak pozytywy. „W tym samym czasie produkcja szczepionek zwiększy się na tyle, że ujrzymy światło na końcu tunelu”, wyraził nadzieję miliarder.

Ponadto twórca Microsoftu po raz kolejny zaprzeczył teoriom spiskowym, które wiążą go z wybuchem pandemii po to aby poddać ludzkość chipowaniu i kontroli.

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Sejmiki kapitulują pod naciskiem Brukseli! Zmiany w uchwałach „anty-LGBT”

Sejmiki województw lubelskiego i świętokrzyskiego oraz podkarpackiego, wycofują z tzw. uchwał anty-LGBT, fragmenty, których nie akceptuje Bruksela. Komisja Europejska domaga...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x