INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

09:37 | wtorek | 09.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Pożegnalne orędzie Donalda Trumpa. „Toczyłem ciężką walkę i podejmowałem najtrudniejsze decyzje”

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

9 sierpnia

Zaczęło się od drewnianego kościółka i kamiennej strażnicy

9 sierpnia 1382 r. Zaczęło się zwyczajnie – od sprowadzenia do Polski szesnastu zakonników. Nie wiadomo dokładnie, kto tego dokonał, chociaż większość historyków wskazuje na...

Koniecznie przeczytaj

Prezydent zaliczył do swoich największych osiągnięć szybkie opracowanie szczepionki przeciwko covid19 i niebywały wzrost gospodarczy USA.

„Toczyłem ciężką walkę i podejmowałem najtrudniejsze decyzje w waszym imieniu ponieważ mnie wybraliście”, powiedział prezydent w pożegnalnym orędziu do narodu, zamieszczonym w YouTube.

- reklama -

Światowe agencje zwracają szczególną uwagę na słowa Trumpa o przywróceniu Stanom Zjednoczonym światowego przywództwa. Stało się tak, m.in. wyjściu USA z niewygodnych układów wielostronnych, uporczywej walce o zwiększenie składek członkowskich państw NATO i reformie sił zbrojnych.

Według prezydenta, który zwrócił się do swoich sympatyków, ruch polityczny jaki zapoczątkował dopiero się rozwija. Życząc powodzenia nowej administracji, przestrzegł przed „utratą poczucia amerykańskiej wielkości”.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Czy Waldemar Kraska straci robotę?

Wiceminister Zdrowia Waldemar Kraska chyba nie skonsultował swojego wystąpienia z szefem. Ani z „ekspertami medycznymi”. Nie zdziwmy się, jeśli...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx