INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

16:33 | sobota | 27.06.2026

© 2020-2026 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Hiszpania wpada w epidemiczną znieczulicę. Personel medyczny jest na skraju załamania

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 czerwca

300 ocalonych

20/21 maja 1945 Armia Berlinga nie weszła jeszcze do gruzów Warszawy, a w podwarszawskim Rembertowie NKWD założyło obóz dla osób wywożonych do ZSRR. Teren obozu...

Koniecznie przeczytaj

Oddziały intensywnej terapii są pełne dlatego personel medyczny obawia się, że Hiszpanie tracą epidemiczną czujność, znieczuleni codzienną litanią zgonów”, informuje w dramatycznym tonie Reuter.

Agencja przypomina, że Hiszpania zajmuje czwarte miejsce na świecie pod względem liczby tygodniowych infekcji. 20 stycznia odnotowała 41,5 tys. nowych zakażeń, a liczba zgonów wzrosła o 464 przypadki osiągając wielkość 54,6 tys.

- reklama -

„W wiadomościach ciągle podają dobowy bilans 300, 400 zgonów” – powiedział Reuterowi Mar Vega, kierownik OIOM-u barcelońskiego szpitala.

„Ludzie są już zmęczeni strasznymi liczbami. Słyszą je, ale to na nich działa i nie chcą przyjąć do wiadomości, przez co przechodzimy”, lekarz poskarżył się Reuterowi.

Jak wyjaśnił „Od początku epidemii minęło wiele miesięcy tymczasem personel medyczny jest wyczerpany. To bardzo frustrujące, że są ludzie, którzy minimalizują niebezpieczeństwo”, wyjaśnił lekarz.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Gigantyczne kłamstwo o ekshumacjach na Ukrainie

Nie było, nie ma i prawdopodobnie nie będzie żadnych ekshumacji ofiar ukraińsko-niemieckiej zbrodni ludobójstwa w Hucie Pieniackiej - Panie...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx