INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

13:40 | poniedziałek | 16.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Bill Gates broni się przed oskarżeniami o związek z pandemią. „Ludzie szukają prostych wyjaśnień”

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

16 maja

Święty Andrzej Bobola – męczennik i patron Polski

Środa, 16 maja 1657 UWAGA! Tekst zawiera drastyczne treści! Święty Andrzej Bobla w czasie powstania Chmielnickiego został bestialsko zamordowany przez Kozaków. Dla bolszewików był „osobliwością”, pokazywaną...

Koniecznie przeczytaj

W wywiadzie dla „Suddeutsche Zeitung” założyciel Micosoft powiedział, że padł ofiarą pomówień, dodając: „To zawsze jest ogromne wyzwanie, kiedy ludzie szukają prostych wyjaśnień”. Zdaniem miliardera zarzuty przedłużają walkę z Covid19.

Gates podkreślił, że jego fundacja stykała się wcześniej z nieufnością do szczepionek, prace nad którymi współfinansowała. „Tak było w czasie akcji szczepień przeciwko polio w Nigerii i Pakistanie, gdy rozchodziły się słuchy o tym, że preparat jest nie jest bezpieczny i prowadzi do bezpłodności kobiet”, przypomniał miliarder.

- reklama -

„Aby walczyć z przesądami należy zwracać się do ludzi wpływowych i autorytetów religijnym. Tylko oni mogą przekonać społeczeństwo do korzyści ze szczepionki”, oświadczył Gates.

Jak przypomniał „Suddeutsche Zeitung”, wywiad z Gatesem był reakcją na decyzję sądu w Peru. Tamtejszy wymiar sprawiedliwości uznał Billa Gates, Georga Sorosa i Stevena Rockefellera, winnymi wybuchowi pandemii.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Amerykańskie szkoły ograniczają promocję ideologii LGBT

Środowiska LGBTQitd oraz lewackie kipią z oburzenia – kolejne amerykańskie szkoły usuwają ze swoich bibliotek „literaturę” promującą homoseksualizm i...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x