INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

16:27 | środa | 22.03.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Były polski poseł chce zostać prezydentem Nigerii!

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

22 marca

Śmierć prawie przed ołtarzem

Tragiczna pomyłka? Ofiara intrygi? Różnicy poglądów? Osiemdziesiąt lat temu w kościelnej kruchcie wileńskiego kościoła zginął Czesław Ancerewicz. Większość urodzonych po wojnie Polaków całkowicie pomija jeden...

Koniecznie przeczytaj

Pochodzący z Nigerii John Godson mieszkał w Polsce od początku lat 90-tych. Uzyskał polskie obywatelstwo i w 2010 r. został posłem PO. Godson był duchownym chrześcijańskiego Kościoła protestanckiego.

Odszedł z Platformy z powodu różnic światopoglądowych – krytykował teorię ewolucji i nie akceptował związków jednopłciowych. Stał się członkiem partii Jarosława Gowina – Polska Razem a później Polskiego Stronnictwa Ludowego.

- reklama -

W kolejnych wyborach nie udało mu się zdobyć mandatu posła. Wrócił do rodzinnego kraju, gdzie zajął się hodowlą kóz i świń.

Dziś John Godson, za pośrednictwem Twittera, poinformował, że będzie kandydował na urząd prezydenta Nigerii. Wybory odbędą się w 2023 roku.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Podręczniki historii do napisania od nowa

Wygląda na to, że podręczniki historii trzeba będzie pisać od nowa. Tym razem w kwestii pochodzenia Leonardo da Vinci....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx