INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

18:37 | wtorek | 23.04.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Trump ostro o Bidenie: “Z nim jest coś mocno nie tak, on jest niepoczytalny”

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

23 kwietnia

Jedźcie sami do Niemiec…

13 kwietnia 1943 W czasie II wojny światowej, Warszawa była dla Niemców najniebezpieczniejszym z okupowanych przez nich miast Europy. Każdy Polak mógł wtedy zginąć...

Koniecznie przeczytaj

– Z nim jest coś mocno nie tak, on jest niepoczytalny. Powstaje zatem pytanie – czy wie, co podpisuje? –tak Donald Trump skomentował upadek Joe Bidena podczas wchodzenia na pokład Air Force One.

Były prezydent wygłosił opinię o następcy udzielając wywiadu Newsmax TV. Trump ocenił, że stan psychiczny Joe Bidena jest gorszy od zdrowia innego znanego polityka, przywódcy lewicowego skrzydła partii demokratycznej Bernie Sandersa.

- reklama -

– Nawet Sanders, który jedzie na sterydach nie podpisywałby tego, pod czym podpisuje się Biden – powiedział Donald Trump.

Jako dowód przedstawił kryzys imigracyjny na granicy z Meksykiem i zaprzepaszczenie polityki energetycznej, która uczyniła z USA głównego producenta ropy naftowej i gazu na świecie.

– Niszczą nasz kraj, a my po prostu nie możemy pozwolić, aby tak się nadal się działo, niezależnie od tego, czy chodzi o granicę, czy o niezależność energetyczną – Donald Trump zaatakował Biały Dom.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Pekin dokarmia czerwone kleszcze

Dwie grupy społeczne wspierają sprzeczne z ludzką naturą, niepraktyczne i destrukcyjne idee. Ci, którzy na tym szaleństwie ubiją interes...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx