INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

06:06 | niedziela | 25.02.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Rosyjscy kryminaliści w walce z epidemią

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

25 lutego

Ach, co to był za ślub!

10-11 lutego 1920 Na samym wybrzeżu na pięknie wybudowanym postumencie drewnianym stał stary strażnik polskiego morza – kaszubski rybak, w stroju rybackim z wiosłem na...

Koniecznie przeczytaj

Serca zatwardziałych przestępców zmiękły pod wpływem epidemii. Rosyjscy kryminaliści włączyli się do walki o dobre samopoczucie rodaków w przymusowej izolacji.

Wzorem innych państw Rosja wprowadziła powszechną izolację. Niestety również Władimir Putin nie może obiecać, że rychło się skończy. Tymczasem w miarę upływu czasu, fizyczna i psychiczna forma obywateli spada. Z dolegliwościami kwarantanny nie radzi sobie coraz więcej osób.

Dlatego rodakom zamkniętym w czterech ścianach pospieszyli z pomocą kryminaliści. Bywalcy więzień i kolonii karnych dzielą się, jak przetrwać w dobrej kondycji tak długotrwałą izolację, że epidemia wydaje się w porównaniu wakacjami.

- reklama -

Przykładem jest były prawnik Aerofłotu, który odbywa wyrok za miliardowe oszustwo. Zapytany przez portal „The Insider” poradził, jak trenować w celi o powierzchni 8 metrów kwadratowych. Stawia na ćwiczenia siłowe. Rolę hantli odgrywają dziesięciolitrowe butle z wodą. Osadzony podkreśla znaczenie diety. Tylko jedna kawa i herbata dziennie. Wieczorem koniecznie owoce i orzechy i obowiązkowy sen od 22.30.

Inne rady daje haker Szałtaj-Bołtaj. To grupa, która włamując się na kremlowskie strony, sprowokowała FSB do regularnej obławy. Zek-informatyk preferuje najprostsze ćwiczenia byle po 20 w serii.

Inny pomysł ma ochroniarz Zjednoczonej Kompanii Zbożowej, który trafił do aresztu śledczego wraz z pracodawcami. To również były oficer oddziałów antyterrorystycznych FSB. Dlatego największą uwagę przywiązuje do wytrzymałościowych biegów na spacerniaku. Niestety nabrał 115 kg wagi. Jedynym ratunkiem było ograniczenie jedzenia. Dziś jest fanem zdrowej diety: kurze udka, jajka, twaróg i dużo wody. Wszystko za sowitą opłatą przygotowuje na zamówienie więzienna kuchnia.

- reklama -

I wreszcie kolejny prawnik, który ukradł miliony rubli z programu kosmicznego. Osiąga równowagę psychiczną dzięki pielęgnacji brody. Będzie ją strzygł kolejnych osiem lat.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

reklama spot_img

Ostatnio dodane

Franciszek w orkiestrze Tuska?

Po pouczaniu Ukraińców, wspieraniu klimatystów, wprowadzaniu do kościołów Pachamamy, papież Franciszek zabrał się za opiłowanie Polaków. Były czasy, gdy...

Przeczytaj jeszcze to!