INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

03:11 | poniedziałek | 22.07.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Rosyjscy kryminaliści w walce z epidemią

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

22 lipca

Bestialski mord tysięcy Polaków przez herojów Ukrainy

11 lipca 1943 Krwawa niedziela 11 lipca 1943 r. była kumulacją ludobójstwa popełnionego przez Ukraińców na Polakach. Tego dnia Ukraińcy z OUN-UPA i wspierająca...

Koniecznie przeczytaj

Serca zatwardziałych przestępców zmiękły pod wpływem epidemii. Rosyjscy kryminaliści włączyli się do walki o dobre samopoczucie rodaków w przymusowej izolacji.

Wzorem innych państw Rosja wprowadziła powszechną izolację. Niestety również Władimir Putin nie może obiecać, że rychło się skończy. Tymczasem w miarę upływu czasu, fizyczna i psychiczna forma obywateli spada. Z dolegliwościami kwarantanny nie radzi sobie coraz więcej osób.

Dlatego rodakom zamkniętym w czterech ścianach pospieszyli z pomocą kryminaliści. Bywalcy więzień i kolonii karnych dzielą się, jak przetrwać w dobrej kondycji tak długotrwałą izolację, że epidemia wydaje się w porównaniu wakacjami.

- reklama -

Przykładem jest były prawnik Aerofłotu, który odbywa wyrok za miliardowe oszustwo. Zapytany przez portal „The Insider” poradził, jak trenować w celi o powierzchni 8 metrów kwadratowych. Stawia na ćwiczenia siłowe. Rolę hantli odgrywają dziesięciolitrowe butle z wodą. Osadzony podkreśla znaczenie diety. Tylko jedna kawa i herbata dziennie. Wieczorem koniecznie owoce i orzechy i obowiązkowy sen od 22.30.

Inne rady daje haker Szałtaj-Bołtaj. To grupa, która włamując się na kremlowskie strony, sprowokowała FSB do regularnej obławy. Zek-informatyk preferuje najprostsze ćwiczenia byle po 20 w serii.

Inny pomysł ma ochroniarz Zjednoczonej Kompanii Zbożowej, który trafił do aresztu śledczego wraz z pracodawcami. To również były oficer oddziałów antyterrorystycznych FSB. Dlatego największą uwagę przywiązuje do wytrzymałościowych biegów na spacerniaku. Niestety nabrał 115 kg wagi. Jedynym ratunkiem było ograniczenie jedzenia. Dziś jest fanem zdrowej diety: kurze udka, jajka, twaróg i dużo wody. Wszystko za sowitą opłatą przygotowuje na zamówienie więzienna kuchnia.

- reklama -

I wreszcie kolejny prawnik, który ukradł miliony rubli z programu kosmicznego. Osiąga równowagę psychiczną dzięki pielęgnacji brody. Będzie ją strzygł kolejnych osiem lat.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

reklama spot_img

Ostatnio dodane

MANIPULACJE AKCJAMI TRUMPA – POWTÓRKA Z 9/11?

Analitycy wskazują na anomalie giełdowe podobne do tych, które wystąpiły na kilka dni przed zamachami na WTC i Pentagon!...

Przeczytaj jeszcze to!