INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

13:49 | poniedziałek | 20.05.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Skandal w USA! Wyciekło nagranie na którym dyrektor CNN mówi, jak specjalnie atakowano Trumpa, aby go obalić

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

20 maja

Zanim był Wołyń

16 maja 1657 Kozaccy oprawcy zabrali zakonnika go do rzeźni Grzegorza Hołowejczyka, gdzie go bestialsko torturowali – m.in. przypalając go ogniem, wbijając drzazgi za paznokcie...

Koniecznie przeczytaj

Skandal w USA! Do sieci trafiło nagranie na którym słychać jak jeden z dyrektorów stacji CNN, otwarcie przyznaje, że jego stacja pokazywała podczas kampanii prezydenckiej w dobrym świetle Joe Bidena, a w negatywnym Donalda Trumpa.

Chodzi o Charlie Chestera, dyrektora technicznego CNN. Pytania do CNN wysłały w tej sprawie inne amerykańskie media, w tym stacja Fox News.

- reklama -

Spójrz, co zrobiliśmy: wyciągnęliśmy Trumpa z urzędu – mówi na jednym z nagrań z ukrytej kamery. – Naszym celem było usunięcie Trumpa ze stanowiska – dodaje.

Media podkeślają, że Chester został nagrany potejamnie, podczas randki z kobietą, która była szpiegiem prawicowej grupy Projekt Veritas.

Mężczyzna powiedział, że podczas kampanii stacja specjalnie grała strachem i pandemią COVID-19.

- reklama -

Chester mówił również, że stacja często tworzyła fikcyjne historie, lub dawała się wypowiadać lekarzem których specjalnie krytykowali Trumpa.

Powiem to w 100 procentach. I wierzę w to w 100 procentach, że gdyby nie CNN, nie wiem, czy Trump zostałby zdjęty z urzędu – podsumowuje mężczyzna.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Netanjahu cały w strachu

Jedni nie mogą nie mogą strzelać, inni mogą. Międzynarodowy Trybunał Karny jednych może sądzić, innych - za takie same...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx