INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

03:38 | piątek | 20.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Warzywka na amfie

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

20 maja

Roczniki, czyli kroniki słynnego Królestwa Polskiego

19 maja 1480 r. To najbardziej znany polski kronikarz. Mało kto jednak wie, że był także znakomitym geografem, dyplomatą i nauczycielem. 18 maja 1480 r....

Koniecznie przeczytaj

Amerykańska straż graniczna i agencja antynarkotykowa przejęły transport 100 kg amfetaminy ukryty w partii warzyw, poinformował departament sprawiedliwości.

Według komunikatu, dostawa narkotyków została namierzona w Meksyku, co pozwoliło zatrzymać przemytników na moście wiodącym przez graniczną rzeką Rio Grande.

- reklama -

Podczas kontroli funkcjonariusze amerykańskich służb odnaleźli 114 kontenerów z amfetaminą, ukrytych w skrzynkach z marchewką i ogórkami.

Departament sprawiedliwości USA poinformował, że rynkowa wartość przejętych narkotyków została oszacowana na 4,5 mln dolarów.

Według gazety New York Post, schemat przemytu zastosowany przez kurierów podających się za meksykańskich farmerów, wskazuje, że amfetamina była własnością kartelu z Sinaloi.

- reklama -

W opinii departamentu skarbu USA grupa przestępcza założona przez Joaquína Guzmána pseudonim El Chapo jest najpotężniejszą organizacją narkotykową świata.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Zamordyzm po włosku, czyli skutki odmowy zaszczepienia  

Włoskie władze otwierają kraj dla turystów i jednocześnie ściskają łapą za gardło własnych obywateli. Co prawda włoskie władze przyznały, że...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x