INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

00:28 | sobota | 27.06.2026

© 2020-2026 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Wstrząsająca statystyka! W czasie pandemii zmarło 400 tys. osób ponad normę!

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 czerwca

300 ocalonych

20/21 maja 1945 Armia Berlinga nie weszła jeszcze do gruzów Warszawy, a w podwarszawskim Rembertowie NKWD założyło obóz dla osób wywożonych do ZSRR. Teren obozu...

Koniecznie przeczytaj

W Rosji od kwietnia 2020 roku do marca 2021 roku zmarło, statystycznie, 400 tys. osób ponad normę – podaje w piątek Reuters w oparciu o rosyjskie oficjalne statystyki. Zdaniem ekspertów jest to prawdziwą miarą zgonów spowodowanych przez koronawirusa.

Śmiertelność w marcu tego roku była o około 25 proc. wyższa niż w analogicznym okresie roku ubiegłego.

- reklama -

Rosyjska agencja statystyczna Rosstat podała w piątek, że od kwietnia 2020 roku do marca 2021 roku na Covid-19 zmarło 250 tys. osób.

Według Rossatatu w marcu zmarło 191 tys. osób, w tym 23 715 z powodu koronawirusa.

Rosyjskie władze poinformowały w piątek, że od początku pandemii w kraju zdiagnozowano ponad 4,8 mln zakażeń koronawirusem. (PAP)

- reklama -

fit/ kib/

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Gigantyczne kłamstwo o ekshumacjach na Ukrainie

Nie było, nie ma i prawdopodobnie nie będzie żadnych ekshumacji ofiar ukraińsko-niemieckiej zbrodni ludobójstwa w Hucie Pieniackiej - Panie...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx