INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

09:52 | czwartek | 29.02.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Rosjanie wycofują wojska spod ukraińskich granic? USA i NATO twierdzą, że jest przeciwnie

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

29 lutego

Ach, co to był za ślub!

10-11 lutego 1920 Na samym wybrzeżu na pięknie wybudowanym postumencie drewnianym stał stary strażnik polskiego morza – kaszubski rybak, w stroju rybackim z wiosłem na...

Koniecznie przeczytaj

75 tys. rosyjskich żołnierzy nadal pozostaje na ukraińskiej granicy, oświadczyli na wspólnej konferencji prasowej w Kijowie prezydent Wołodymyr Zełenski i sekretarz stanu USA Antony Blinken.

Deutsche Welle cytuje słowa Wołodymyra Zełenskiego – Potwierdzamy jedynie wycofanie 3,5 tys. żołnierzy z czasowo okupowanego Krymu.

- reklama -

Natomiast Antony Blinken powiedział, że większość rosyjskiego zgrupowania stacjonuje ciągle w bezpośredniej bliskości granicy. Podkreślił zdolność Rosji do rozpoczęcia agresywnych działań przeciwko sąsiadowi.

Według Deutsche Welle, także NATO jest przekonane o pozorowanym odwrocie Rosjan. Sekretarz Generalny Jens Stoltenberg oświadczył w Brukseli, że Sojusz uważnie monitoruje posunięcia kremlowskiej armii.

Niemiecka rozgłośnia przypomina, że 22 kwietnia Putin zapowiedział wycofanie armii z granic Ukrainy, w związku z zakończeniem ćwiczeń.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Bazy CIA na Ukrainie

Nowojorski dziennik stawia więc tezę, której postawienie w Polsce, niechybnie skończyłoby się przypięciem łatki "ruskiej onucy", nie mówiąc o...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx