INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

18:31 | wtorek | 09.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Sprawca masakry w Kazaniu szaleńcem? Nawet w rosyjskich mediach pojawiła się fala niewygodnych spekulacji

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

9 sierpnia

Zaczęło się od drewnianego kościółka i kamiennej strażnicy

9 sierpnia 1382 r. Zaczęło się zwyczajnie – od sprowadzenia do Polski szesnastu zakonników. Nie wiadomo dokładnie, kto tego dokonał, chociaż większość historyków wskazuje na...

Koniecznie przeczytaj

Komisja wojskowa uznała sprawcę masakry w Kazaniu za zdolnego do służby wojskowej pomimo choroby mózgu, informuje agencja Lenta.ru.

W 2019 r. komisja wojskowa przyznała Ilzanowi Galiawijewowi kategorię umożliwiającą służbę poborową w siłach zbrojnych. Tymczasem okazuje się, że sprawca masakry w Kazaniu jest od 2017 r. zarejestrowany jako pacjent cierpiący na encefalopatię.

- reklama -

Agencja wyjaśnia, że chodzi o uszkodzenie mózgu, którego objawem jest charakteropatia. Jak twierdzi Lenta.ru, morderca skarżył się rodzinie na bóle głowy, które zdaniem lekarzy są efektem zaniku komórek mózgowych.

Choroba nasiliła się w ubiegłym roku, a sprawca stał się niezwykle skryty i zaprzestał kontaktów z otoczeniem.

Z kolei psychiatra Igor Łazariew, który uczestniczył w przesłuchaniu Galiwijewa stwierdził objawy podobne do schizofrenii. Morderca wyrażał szczególną nienawiść do matki, co zdaniem biegłego, często towarzyszy temu schorzeniu psychicznemu.

- reklama -

Ponadto Łazariew powołując się na słowa strzelca, który uważa się za Boga, stwierdził u niego strukturalne zaburzenia, ujawniające się bredzeniem.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Trolling po teksańsku

Teksas się nie patyczkuje z lewakami. Właśnie to udowodnił, doprowadzając potężny Nowy Jork do szału. Co zrobił? Nadgraniczny Teksas jest...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx