INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

13:26 | poniedziałek | 16.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

To nie był dobry dzień dla tych policjantów. Zakuli w kajdanki sędziego myląc go z kryminalistą

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

16 maja

Święty Andrzej Bobola – męczennik i patron Polski

Środa, 16 maja 1657 UWAGA! Tekst zawiera drastyczne treści! Święty Andrzej Bobla w czasie powstania Chmielnickiego został bestialsko zamordowany przez Kozaków. Dla bolszewików był „osobliwością”, pokazywaną...

Koniecznie przeczytaj

Fatalna pomyłka kanadyjskiej policji, która zakuła w kajdanki afroamerykańskiego sędziego, biorąc go za poszukiwanego kryminalistę, informuje telewizja Global News.

Jakież było zdziwienie 81-letniego Selwyna Romilly, emerytowanego sędziego Najwyższego Trybunału prowincji Kolumbia Brytyjska, gdy podczas spaceru w Vancouver został aresztowany przez patrol policji.

- reklama -

5 funkcjonariuszy obezwładniło staruszka. Policjanci oświadczyli, że odpowiada rysopisowi 50-letniego Afroamerykanina, który przed chwilą napadł na przechodniów.

Gdy zatrzymany usiłował wyjaśnić pomyłkę, został zakuty w kajdanki. Funkcjonariusze oświadczyli, że stosują środek prewencyjnie w obawie o własne bezpieczeństwo.

Po przewiezieniu na posterunek i weryfikacji tożsamości Romilly zwolniono z przeprosinami. Sędzia nazwał incydent hańbiącym.

- reklama -

Global News przypomina, że Romilly był pierwszym Afroamerykaninem, którego mianowano na tak wysokie stanowisko w kanadyjskim wymiarze sprawiedliwości.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Amerykańskie szkoły ograniczają promocję ideologii LGBT

Środowiska LGBTQitd oraz lewackie kipią z oburzenia – kolejne amerykańskie szkoły usuwają ze swoich bibliotek „literaturę” promującą homoseksualizm i...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x