INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

08:40 | środa | 18.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Brytyjska MI5 zarzuca Facebookowi pomoc terrorystom

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

18 maja

Zbrodnia niemiecko-ukraińska na polskiej wsi

Wtorek, 18 maja 1943 r. Najmłodsza ofiara tej zbrodni miała 2 miesiące, najstarsza 61 lat. Niemcy i Ukraińcy spalili żywcem mieszkańców polskiej wsi. Za to,...

Koniecznie przeczytaj

Dyrektor generalny brytyjskiego kontrwywiadu twierdzi, że decyzja Facebooka o szyfrowaniu wiadomości okaże nieocenioną pomoc terrorystom, poinformował „The Times”.

W wywiadzie dla gazety Ken McCallum przytoczył słowa właściciela Facebooka Marka Zuckerberga, który uzasadnił następująco utajnienie treści – Wgląd instytucji państwowych w konta użytkowników można porównać do zainstalowania kamer w ich sypialniach.

- reklama -

– Kontrwywiad musi jednak wykryć w sieci jeden przypadek na milion, gdy nie chodzi o zwykłą sypialnię, tylko sypialnię terrorysty, powiedział dyrektor MI5, dodając – szyfrowanie Facebooka to podarunek dla przestępców.

Jak wyjaśnił – Decyzja platformy uniemożliwi wykonywanie przez wywiad i kontrwywiad ochrony bezpieczeństwa obywateli i państwa.

– Faktycznie dajecie wolne pole złym umysłom terrorystów i maniaków, którzy wykorzystują sieć do organizacji przemocy seksualnej wobec dzieci – McCallum oskarżył administratorów Facebooka.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Sprowokowała, złamała polskie prawo, teraz się żali. Sława Iryny Zemlyany  

Ukraińska aktywistka i dziennikarka, która złamała prawo atakując ambasadora Rosji, oznajmiła, że opuszcza Polskę, bo dostaje maile z groźbami....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x