INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

22:16 | środa | 18.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Europa stała się liderem w produkcji narkotyków! Sprzedaż odbywa się nawet przez aplikacje

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

18 maja

Zbrodnia niemiecko-ukraińska na polskiej wsi

Wtorek, 18 maja 1943 r. Najmłodsza ofiara tej zbrodni miała 2 miesiące, najstarsza 61 lat. Niemcy i Ukraińcy spalili żywcem mieszkańców polskiej wsi. Za to,...

Koniecznie przeczytaj

Europa znalazła się wśród liderów produkcji środków odurzających, poinformowała Associated Press na podstawie raportu Komisji Europejskiej.

Zgodnie z danymi Europolu, na kontynencie znaczącą wzrosły ilości wytwarzanej amfetaminy. Ponadto zaniepokojenie policji budzi narkotykowe wykorzystanie leków z grupy benzodiazepin.

- reklama -

Według autorów raportu, kolejnym problemem jest zmiana modelu handlu narkotykami. Ze względu na długotrwały lockdown i przymusową izolację sprzedaż środków odurzających przeniosła się z ulic do Internetu.

– Do kontaktów z klientami handlarze narkotyków coraz szerzej wykorzystują szyfrowane aplikacje, co zwiastuje cyfrową rewolucję na rynku środków odurzających, a szerzej w działalności zorganizowanych grup przestępczych – tak brzmi jeden z wniosków Europolu.

Ostatnią modyfikacją wymuszoną przez epidemię jest zmiana kanałów dystrybucji. Gangi zastępują kurierów przemytem za pomocą kontenerów towarowych.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Niemcy karzą czy kpią z ofiar swoich zbrodni?

Najpierw masowo uwalniali zbrodniarzy i ich kryli. Teraz odstawiają szopkę z procesami, z których nic nie wynika. W Niemczech powoli...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x