INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

18:27 | wtorek | 09.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

W Wielkiej Brytanii zaszczepiło się ponad 70 proc. obywateli. Dlaczego tam rośnie liczba zakażeń? Posłuchajcie znakomitej rozmowy!

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

9 sierpnia

Zaczęło się od drewnianego kościółka i kamiennej strażnicy

9 sierpnia 1382 r. Zaczęło się zwyczajnie – od sprowadzenia do Polski szesnastu zakonników. Nie wiadomo dokładnie, kto tego dokonał, chociaż większość historyków wskazuje na...

Koniecznie przeczytaj

Gościem Edyty Paradowskiej w telewizji PL1.Tv był Mateusz Duzinkiewicz, socjolog, producent filmowy, który od kilku lat mieszka w Anglii. Jak Polak komentuje kolejny wzrost liczby zakażeń na Wyspach?

Niestety spełnia się scenariusz, który rysował się już pod koniec ubiegłego roku, że za największą ilością osób, które wzięły eksperymentalne preparaty genowe, mylnie nazywane szczepionkami, pójdzie też wzmożona zachorowalność, połączona z wylęgarnią nowych odmian wirusa, ponieważ jak to z wirusami bywa, im więcej ludzi przyjmuje zwalczające je preparaty, zwłaszcza w fazie eksperymentalnej, tym więcej wirusy produkują mutacji – mówi gość PL1.TV.

- reklama -

Wielka Brytania plasuje się obecnie na szczycie listy europejskich państw pod względem najwyższej zachorowalność na COVID-19 – mówi Duzinkiewicz.

Co na ten temat mówią Anglicy? Jakie informacje przekazują obywatelom brytyjskie media?

Zobaczcie koniecznie całą rozmowę:

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Trolling po teksańsku

Teksas się nie patyczkuje z lewakami. Właśnie to udowodnił, doprowadzając potężny Nowy Jork do szału. Co zrobił? Nadgraniczny Teksas jest...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx