INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

08:14 | sobota | 22.06.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Prezydent Czech broni Orbana i mówi: Osoby transseksualne są dla mnie obrzydliwe

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

22 czerwca

Ruskie metody zawsze te same

22 czerwca 1941 r. Atak sojusznika z 22 czerwca 1941 r. kompletnie zaskoczył sowiecką Rosję. Niezwyciężona Armia Czerwona zdziesiątkowana przez "szlachetny Wehrmacht" cofała się na...

Koniecznie przeczytaj

Prezydent Czech Milosz Zeman w rozmowie z telewizją CNN Prima w bardzo ostrych słowach wypowiedział się na temat osób transseksualnych. Dodatkowo stanął w obronie premiera Węgier Victora Orbana.

Gdy prowadzący rozmowę, zapytał czeskiego przywódcę o poglądy na temat osób LGBT, Zeman odparł, że jest „zniesmaczony i poirytowany” ruchami takimi jak #Metoo czy Prague Pride.

- reklama -

Prezydent dodał, że osoby transpłciowe są dla niego odrażające, a korektę płci przyrównał do przestępstwa samookaleczenia.

Zeman stanął również w obronie premiera Węgier, który krytykowany jest za wprowadzenie w kraju przepisów zakazujących promocji homoseksualizmu.

Viktor Orban mówi, że nie jest przeciwny homoseksualistom, ale jest przeciwny manipulowaniu rodzicami oraz dziećmi w sferze edukacji seksualnej. Muszę się z nim zgodzić – podkreślał prezydent Czech.

- reklama -

Źródło: Wprost / CNN Prima

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Prawicowej rewolucji nie było

Zamordystyczny kurs brukselskiego establishmentu i „dokręcanie śruby” niepokornym zostaną utrzymane. Ogłoszony już po eurowyborach wyrok TSUE nakładający na Węgry...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx