INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

02:56 | piątek | 20.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Prezydent Czech broni Orbana i mówi: Osoby transseksualne są dla mnie obrzydliwe

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

20 maja

Roczniki, czyli kroniki słynnego Królestwa Polskiego

19 maja 1480 r. To najbardziej znany polski kronikarz. Mało kto jednak wie, że był także znakomitym geografem, dyplomatą i nauczycielem. 18 maja 1480 r....

Koniecznie przeczytaj

Prezydent Czech Milosz Zeman w rozmowie z telewizją CNN Prima w bardzo ostrych słowach wypowiedział się na temat osób transseksualnych. Dodatkowo stanął w obronie premiera Węgier Victora Orbana.

Gdy prowadzący rozmowę, zapytał czeskiego przywódcę o poglądy na temat osób LGBT, Zeman odparł, że jest „zniesmaczony i poirytowany” ruchami takimi jak #Metoo czy Prague Pride.

- reklama -

Prezydent dodał, że osoby transpłciowe są dla niego odrażające, a korektę płci przyrównał do przestępstwa samookaleczenia.

Zeman stanął również w obronie premiera Węgier, który krytykowany jest za wprowadzenie w kraju przepisów zakazujących promocji homoseksualizmu.

Viktor Orban mówi, że nie jest przeciwny homoseksualistom, ale jest przeciwny manipulowaniu rodzicami oraz dziećmi w sferze edukacji seksualnej. Muszę się z nim zgodzić – podkreślał prezydent Czech.

- reklama -

Źródło: Wprost / CNN Prima

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Zamordyzm po włosku, czyli skutki odmowy zaszczepienia  

Włoskie władze otwierają kraj dla turystów i jednocześnie ściskają łapą za gardło własnych obywateli. Co prawda włoskie władze przyznały, że...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x