INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

09:27 | czwartek | 29.02.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Prezydent Czech broni Orbana i mówi: Osoby transseksualne są dla mnie obrzydliwe

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

29 lutego

Ach, co to był za ślub!

10-11 lutego 1920 Na samym wybrzeżu na pięknie wybudowanym postumencie drewnianym stał stary strażnik polskiego morza – kaszubski rybak, w stroju rybackim z wiosłem na...

Koniecznie przeczytaj

Prezydent Czech Milosz Zeman w rozmowie z telewizją CNN Prima w bardzo ostrych słowach wypowiedział się na temat osób transseksualnych. Dodatkowo stanął w obronie premiera Węgier Victora Orbana.

Gdy prowadzący rozmowę, zapytał czeskiego przywódcę o poglądy na temat osób LGBT, Zeman odparł, że jest „zniesmaczony i poirytowany” ruchami takimi jak #Metoo czy Prague Pride.

- reklama -

Prezydent dodał, że osoby transpłciowe są dla niego odrażające, a korektę płci przyrównał do przestępstwa samookaleczenia.

Zeman stanął również w obronie premiera Węgier, który krytykowany jest za wprowadzenie w kraju przepisów zakazujących promocji homoseksualizmu.

Viktor Orban mówi, że nie jest przeciwny homoseksualistom, ale jest przeciwny manipulowaniu rodzicami oraz dziećmi w sferze edukacji seksualnej. Muszę się z nim zgodzić – podkreślał prezydent Czech.

- reklama -

Źródło: Wprost / CNN Prima

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Bazy CIA na Ukrainie

Nowojorski dziennik stawia więc tezę, której postawienie w Polsce, niechybnie skończyłoby się przypięciem łatki "ruskiej onucy", nie mówiąc o...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx