INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

18:22 | środa | 29.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Popularna wśród turystów wyspa skutecznie walczy z Covid-19

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

29 czerwca

Nieznana dziewczyna z Łąckiego

Niedziela, 29 czerwca 1941 r. UWAGA! Drastyczne treści! Przez lata nie wolno było o nich mówić. Jakby ich nie było. A przecież tysiące Polaków zostało...

Koniecznie przeczytaj

Popularna wśród turystów Madera skutecznie walczy z epidemią Covid-19. Na portugalskiej wyspie od tygodnia nie przybywa przypadków zakażenia koronawirusem.

Władze archipelagu Madery oraz lokalne media wskazują, że sukces w zwalczaniu epidemii jest wynikiem szybko wprowadzonych tam restrykcji oraz konsekwencji w ich egzekwowaniu.

- reklama -

Wydawany w Funchal, stolicy autonomicznego regionu Madery, dziennik “Diario de Noticias” przypomniał, że lokalna policja pieczołowicie kontrolowała przestrzeganie kwarantanny przez osoby chore na Covid-19, a także przez przybywających na wyspę turystów.

Regionalna gazeta przypomniała, że każdy z urlopowiczów docierających na Maderę lub drugą wyspę archipelagu, Porto Santo, od marca musi pozostać w hotelu.

Jak wyjaśnił odpowiedzialny za maderskie służby sanitarne Pedro Ramos, dotychczas w całym archipelagu zanotowano 53 przypadki zakażenia koronawirusem, wśród których jest czworo turystów z Holandii. Trzech chorych uznano już za wyleczonych.

- reklama -

“Od siedmiu dni w archipelagu nie notujemy żadnego zakażenia. Nadal też nie nastąpił żaden zgon wskutek Covid-19” – dodał Ramos.

Według najnowszych dostępnych danych, opublikowanych w czwartek wieczorem, w całej Portugalii zanotowano 629 zgonów na Covid-19 oraz prawie 18,9 tys. przypadków zakażenia koronawirusem.

Źródło: PAP

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Niemiecka zabawa w sprawiedliwość

Niemcy bawią się w wymierzanie sprawiedliwości swoim zbrodniarzom. Tak, by nie stała im się za duża krzywda. Dobiegł końca proces...

Przeczytaj jeszcze to!