INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

17:17 | środa | 29.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Trump oskarża Bidena o kryminalną i szczepionkową zapaść

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

29 czerwca

Nieznana dziewczyna z Łąckiego

Niedziela, 29 czerwca 1941 r. UWAGA! Drastyczne treści! Przez lata nie wolno było o nich mówić. Jakby ich nie było. A przecież tysiące Polaków zostało...

Koniecznie przeczytaj

Po ostatnich strzelaninach Donald Trump skierował apel pod adresem Białego Domu oraz miast rządzonych przez Demokratów, informuje telewizja Newsmax.

– Przestępczość w naszym kraju eskaluje w tempie, jakiego nigdy wcześniej nie widzieliśmy. W tym samym czasie mamy do czynienia z wybuchem nielegalnej imigracji. To znacznie gorsze od sfałszowanych wyborów – napisał były prezydent, apelując o zdecydowaną walkę z kryminalną przemocą.

- reklama -

Telewizja Newsmax przypomina, że niedzielna strzelanina w pobliżu waszyngtońskiego stadionu wymusiła odwołanie meczu baseballowego. Podczas ewakuacji obiektu rannych zostało 4 kibiców.

Ponadto Trump ostro skrytykował Biały Dom za nieudolną akcję szczepień.

– Joe Biden ciągle mówi, że wykonuje dobrą robotę przy użyciu preparatów opracowanych za mojej kadencji. Tymczasem wcale nie radzi sobie dobrze – oświadczył były prezydent.

- reklama -

– Akcja szczepień jest bardzo opóźniona, ludzie odmawiają ich przyjęcia ponieważ nie ufają administracji Bidena. Nie ufają wynikom wyborów i fałszywym wiadomościom tych mediów, które ukrywają prawdę – wyjaśnił Donald Trump.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Niemiecka zabawa w sprawiedliwość

Niemcy bawią się w wymierzanie sprawiedliwości swoim zbrodniarzom. Tak, by nie stała im się za duża krzywda. Dobiegł końca proces...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x