INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

11:52 | poniedziałek | 27.05.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Niemieckie media bezlitosne dla następcy Merkel! „Nie nadaje się na jeden z najwyższych urzędów w państwie”

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 maja

Zanim był Wołyń

16 maja 1657 Kozaccy oprawcy zabrali zakonnika go do rzeźni Grzegorza Hołowejczyka, gdzie go bestialsko torturowali – m.in. przypalając go ogniem, wbijając drzazgi za paznokcie...

Koniecznie przeczytaj

Armin Laschet to katastrofa dla Angeli Merkel i CDU, Deutsche Welle przedstawia opinie niemieckiej prasy.

Rozgłośnia przypomina, że falę krytyki wywołał śmiech kandydata na fotel kanclerski podczas gdy prezydent Niemiec składał kondolencje rodzinom ofiar zabójczej powodzi.

- reklama -

Według dziennika „Frankfurter Rundschau” – Polityk, który występuje publicznie musi być, w pozytywnym tego słowa znaczeniu – funkcjonariuszem państwa. Jego zadaniem wyrażenie solidarności z poszkodowanymi. Tymczasem Laschet pokazał, że nie potrafi być politykiem. Po prostu nie nadaje się na jeden z najwyższych urzędów w państwie.

Natomiast „Koelner Stadt-Anzeiger” skomentował – Wydaje się, że Armin Laschet – delikatnie mówiąc – że sobie nie radzi w sytuacjach nadzwyczajnych.

Podobnego zdania jest gazeta „Mitteldeutsche Zeitung”, która oceniła – Armin Laschet śmiał się bezczelnie za plecami prezydenta federalnego, mówiącego – To rozdziera nasze serca.

- reklama -

Wcześniej obaj wspólnie odwiedzili tereny dotknięte klęską żywiołową w Nadrenii Północnej-Westfalii i widzieli ogrom cierpienia.

– Zachowanie następcy Angeli Merkel to ogromna medialna katastrofa. Mężowie stanu powinni umieć się kontrolować, gdy chodzi o składanie kondolencji lub dodawanie otuchy.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Kto wciskał Polakom szczepionkę AstraZeneca?

AstraZeneca wycofała swoją szczepionkę na koronawirusa z rynku. W całej Europie przeciwko koncernowi toczą się procesy o odszkodowania za...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx