INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

08:42 | środa | 18.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Niemieckie media bezlitosne dla następcy Merkel! „Nie nadaje się na jeden z najwyższych urzędów w państwie”

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

18 maja

Zbrodnia niemiecko-ukraińska na polskiej wsi

Wtorek, 18 maja 1943 r. Najmłodsza ofiara tej zbrodni miała 2 miesiące, najstarsza 61 lat. Niemcy i Ukraińcy spalili żywcem mieszkańców polskiej wsi. Za to,...

Koniecznie przeczytaj

Armin Laschet to katastrofa dla Angeli Merkel i CDU, Deutsche Welle przedstawia opinie niemieckiej prasy.

Rozgłośnia przypomina, że falę krytyki wywołał śmiech kandydata na fotel kanclerski podczas gdy prezydent Niemiec składał kondolencje rodzinom ofiar zabójczej powodzi.

- reklama -

Według dziennika „Frankfurter Rundschau” – Polityk, który występuje publicznie musi być, w pozytywnym tego słowa znaczeniu – funkcjonariuszem państwa. Jego zadaniem wyrażenie solidarności z poszkodowanymi. Tymczasem Laschet pokazał, że nie potrafi być politykiem. Po prostu nie nadaje się na jeden z najwyższych urzędów w państwie.

Natomiast „Koelner Stadt-Anzeiger” skomentował – Wydaje się, że Armin Laschet – delikatnie mówiąc – że sobie nie radzi w sytuacjach nadzwyczajnych.

Podobnego zdania jest gazeta „Mitteldeutsche Zeitung”, która oceniła – Armin Laschet śmiał się bezczelnie za plecami prezydenta federalnego, mówiącego – To rozdziera nasze serca.

- reklama -

Wcześniej obaj wspólnie odwiedzili tereny dotknięte klęską żywiołową w Nadrenii Północnej-Westfalii i widzieli ogrom cierpienia.

– Zachowanie następcy Angeli Merkel to ogromna medialna katastrofa. Mężowie stanu powinni umieć się kontrolować, gdy chodzi o składanie kondolencji lub dodawanie otuchy.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Sprowokowała, złamała polskie prawo, teraz się żali. Sława Iryny Zemlyany  

Ukraińska aktywistka i dziennikarka, która złamała prawo atakując ambasadora Rosji, oznajmiła, że opuszcza Polskę, bo dostaje maile z groźbami....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x