INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

14:48 | niedziela | 02.10.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Makabryczne odkrycie! Prywatna willa z więzieniem i krematorium

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

2 października

Ostatni Piastowic

30 września 1089 r. Polacy lubią się szczyć, że w historii nie mieli królobójców. Cóż nie jest to do końca prawda. Już pierwsi władcy mieli...

Koniecznie przeczytaj

Główne rosyjskie agencje i tytuły informują o makabrycznym odkryciu pod Petersburgiem. W jednym z domów niedokończonego osiedla policja znalazła bunkier pełniący rolę miejsca przetrzymywania ludzi, tortur i śmierci.

Według gazety „Komsomolskaja Prawda”, zejście do podziemnej kondygnacji maskuje betonowa ściana opuszczona na podnośnikach hydraulicznych.

- reklama -

Bunkier jest podzielony na zakratowane cele zamykane identycznymi zamkami elektronicznymi, jak w petersburskim, ciężkim zakładzie karnym „Kriesty”.

W podziemiach znaleziono pokój kontroli z systemem wideo nadzoru. Wyposażenie uzupełnia piec krematoryjny, z wyraźnymi śladami palenia ludzkich ciał.

Według lokalnych władz budowę willowego osiedla – Nowy Petersburg – rozpoczęto w okresie naftowego boomu. Niedokończone obiekty porzucono po krachu cen surowców energetycznych. Z wielu domów ukończono i zasiedlono jedynie kilka, m.in. makabryczną willę.

- reklama -

Z kolei jak informuje agencja Lenta.ru, dom należał do nieżyjącego już, emerytowanego oficera Federalnej Służby Więziennej (FSIN), który przez wiele lat pracował w „Kriestach”.

Świadkowie opowiedzieli także o mikrobusach wjeżdżających sporadycznie na teren posesji. Niestety o losach przewożonych ludzi i ładunków nic nie wiadomo ponieważ cały teren wokół willi jest ogrodzony drewnianym płotem o wysokości 4 metrów.

Tajemnicę porzuconego obecnie domu ujawniła katastrofa budowlana. Nieliczni mieszkańcy osiedla zawiadomili władze o pękających ścianach budynku.

- reklama -

Gdy na miejsce przybyła inspekcja budowlana okazało się, że zawalona podłoga garażu odsłoniła ukrytą kondygnację, która okazała się prywatnym więzieniem.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Czy Lewandowski założy na ramię opaskę gejowską, ukraińską czy jeszcze inną? 

Mistrzostwa jeszcze się nie zaczęły, a już wywołały kontrowersje. Poszło o opaski kapitańskie. Część drużyn ogłosiła, że ich kapitanowie...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx