INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

21:42 | piątek | 20.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Talibowie wprowadzają niewolnictwo kobiet!

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

20 maja

Nekropolia narodowa

20 maja 1792 r. Najsłynniejszy cmentarz w Polsce ma powierzchnię porównywalną z powierzchnią Watykanu. Na przestrzeni ponad 200 lat dzielił tragiczne losy Warszawy i jej...

Koniecznie przeczytaj

Na okupowanych terenach Afganistanu islamiści domagają się list niezamężnych dziewcząt i kobiet, w celu przymusowego wydania ich za mąż za swoich żołnierzy, informuje gazeta – Daily Mail.

Fanatycy religijni wdzierają się do domów i pod lufami karabinów żenią z młodymi dziewczynami.

- reklama -

– Wcześniej norma dotyczyła niezamężnych dziewcząt i kobiet w wieku 15-45 lat, ale obecnie w niewolę seksualną popadają nawet 12-letnie dzieci – twierdzi brytyjski tytuł.

Wiele kobiet opuściło domy i uciekło z zajętych wiosek. Ratunek utrudniają sąsiedzkie donosy bowiem w odwecie talibowie zabijają rodziny uciekinierek.

– Daily Mail – informuje, że już w lipcu talibowie wydali pisemne rozkazy, żądające powrotu do surowych islamskich obyczajów.

- reklama -

Mężczyznom nie wolno golić bród, a młodym ludziom zabrania się noszenia czerwonych i zielonych ubrań kojarzonych z flagą państwa. Kobietom nie wolno również opuszczać domów bez męskiej opieki.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Włochy planują dla Ukrainy nową Jałtę

Na Ukrainie leje się krew, a świat zamiast zakończyć wojnę stanowczymi decyzjami wobec Rosji, planuje drugą Jałtę. W roli...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x