INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

11:55 | poniedziałek | 27.05.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Republikanie: Biden winny śmierci tysięcy Afgańczyków

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 maja

Zanim był Wołyń

16 maja 1657 Kozaccy oprawcy zabrali zakonnika go do rzeźni Grzegorza Hołowejczyka, gdzie go bestialsko torturowali – m.in. przypalając go ogniem, wbijając drzazgi za paznokcie...

Koniecznie przeczytaj

Decyzja prezydenta o wycofaniu sił amerykańskich z Afganistanu jest – porażką z piekła rodem – ocenił dla portalu Newsmax republikański senator Lindsey Graham.

– Joe Biden naraził Amerykę na niebezpieczeństwo. Skazał dziesiątki tysięcy ludzi na straszliwą śmierć. Jeśli kogoś można za to winić, tym kimś jest prezydent Biden – wskazał Graham.

- reklama -

– Biden złamał kardynalną zasadę Ameryki – Pokonaj wroga na jego podwórku, chroń ludzi, którzy chcą walczyć razem z tobą – dodał senator.

W ocenie republikańskiego polityka – Tragedii można było uniknąć, gdyby Joe Biden nie odrzucił rad wojskowych. Tymczasem prezydent USA oddał władzę morderczym maniakom zdeterminowanym, by zabijać w imię swojej radykalnej wersji islamu.

Newsmax przypomina, że w wystąpieniu telewizyjnym Biden bronił swojej decyzji o wycofaniu z Afganistanu.

- reklama -

– Wojska amerykańskie nie powinny brać udziału w tej wojnie i ginąć za siły afgańskie, które nie chcą walczyć same dla siebie – powiedział Biden.

Prezydent o klęskę obwinił Afgańczyków – Ich przywódcy uciekli z kraju, podczas gdy wspierana przez USA armia rozpłynęła się.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Kto wciskał Polakom szczepionkę AstraZeneca?

AstraZeneca wycofała swoją szczepionkę na koronawirusa z rynku. W całej Europie przeciwko koncernowi toczą się procesy o odszkodowania za...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx