INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

23:38 | niedziela | 05.12.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Rząd Anglii rezygnuje z certyfikatów covidowych!

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Władze Wielkiej Brytanii zdecydowały o rezygnacji z certyfikatów covidowych, które były potrzebne aby wejść do klubów, albo na imprezy masowe!

Dodatkowo rząd chce znieść obowiązek wykonywania po powrocie z niektórych krajów testów typu PCR na obecność koronawirusa “tak szybko, jak to możliwe”, podaje brytyjski minister zdrowia Sajid Javid.

Nie powinniśmy po prostu robić czegoś dla samego faktu lub dlatego, że inni to robią, i powinniśmy prawidłowo przyjrzeć się każdemu możliwemu działaniu. Nigdy nie podobał mi się pomysł mówienia ludziom, że muszą pokazać dokumenty lub coś innego, aby zrobić to, co jest po prostu codzienną aktywnością, ale było słuszne, aby właściwie przyjrzeć się temu. Przyjrzeliśmy się temu właściwie i choć powinniśmy zachować to w rezerwie jako potencjalną opcję, z przyjemnością mówię, że nie będziemy kontynuować planów paszportów szczepionkowych – powiedział Javid w stacji BBC News.

Bardzo dobra decyzja rządu! I warto zwrócić uwagę na słowa, w których minister podkreśla, że nie powinno się robić czegoś tylko dlatego, że ktoś inny to robi.

Źródło: PAP

2 KOMENTARZE

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Monsignore
12.09.2021 15:56

Polski rząd pod przywództwem ministra Adama Niedzielskiego wraz z jego medyczną świtą podejmie taką decyzję na ostatnim miejscu wśród narodów świata.

Michaś
13.09.2021 09:10

Czyli udało im się dużo już uszczypnąć tam i mogą chwilę odpocząć.

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Gigantyczne inwestycje w projekt medialny Donalda Trumpa

Nowa firma Donalda Trumpa zajmująca się mediami społecznościowymi, wraz z partnerskim funduszem restrukturyzacyjnym, podpisały z inwestorami instytucjonalnymi gigantyczne umowy...

Przeczytaj jeszcze to!

2
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x