INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

02:21 | piątek | 03.12.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Drastyczne działania UE ws. małżeństw jednopłciowych! Co zrobi Polska?

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Unia Europejska chce, aby w każdym kraju osoby będące w związkach jednopłciowych, miały takie same prawa jak osoby heteroseksualne. Parlament Europejski właśnie przyjął rezolucję w tej sprawie.

Jak czytamy w rezolucji:

“Tęczowe rodziny” i pary tej samej płci powinny mieć taką samą swobodę przemieszczania się i prawo do łączenia rodzin jak inni, a Komisja Europejska powinna podjąć działania przeciwko Rumunii, Węgrom i Polsce w związku z naruszeniem wartości UE – piszą w uchwalonej we wtorek rezolucji w sprawie praw osób LGBTIQ w UE, europosłowie.

W rezolucji stwierdzono, że “małżeństwa” lub zarejestrowane związki partnerskie zawarte w jednym państwie członkowskim powinny być uznawane we wszystkich państwach członkowskich.

Rezolucja została przyjęta 387 głosami, 161 europosłów było przeciw, 123 wstrzymało się do głosu.

Kolejny raz mamy do czynienia z atakiem Unii Europejskiej na konserwatywne kraje, w których prawo jednoznacznie określa, jak wygląda rodzina. Czy UE chce, aby w Polsce łamano konstytucję?

Źródło: europarl.europa.eu

5 KOMENTARZE

5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
znikl
14.09.2021 16:59

ONI NASZA KONSTYTUCJE MAJA GDZIES TAK JAK I NAS BO JESLI SIE KOGOS SZANUJE TRAKTUJE JAK PARTNERA A NIE JA KUPE TO SZANUJE SIE TEZ JEGO PRAWA CHCA ABYSMY PRZESTRZEGALI ICH PARW JEDNOCZESNIE NAS ZMUSZAJAC ABYSMY WLASNE PRAWA PODEPTALI A JA SIE PYTAM A NIBY DLACZEGO MY MAMY PODEPTAC SWOJA WLASNA KONSTYTUCJE? BO IM TAK ODPOWIADA?

Krzywoj
14.09.2021 17:25

Pełna degeneracja tych zboczeńców z UE.z tego wynika w tej plugawej instytucji wiekszość to zwyrodnialcy,zboczeńcy i dewiańci

Monsignore
15.09.2021 01:34

Zanosi się na to, że sodomici z Brukseli sprowadzą gniew Boga na ten świat. Gdy kiedyś zniszczył dwa miasta Sodomę i Gomorę (Księga Rodzaju, rozdział 19, werset 23 – 25) zsyłając na nie deszcz siarki i ognia za występki ich mieszkańców, tak teraz nie ograniczy się tylko do Brukseli, ale również kara Boża dosięgnie te państwa, które posłusznie będą realizować tą bezecną rezolucję UE.

Monsignore
15.09.2021 01:52

W świetle tych wszystkich durnych rezolucji i zarządzeń bolszewickich sodomitów z Brukseli uważam, że wygrywa na tym prezydent Rosji Władimir Putin, a przy okazji drugi prezydent – Białorusi Aleksander Łukaszenko. Te obydwa narody mogą żyć w spokoju z dala od zgniłego moralnie zachodu. Taka jest – niestety – prawda. Polska wstąpiła do Unii Europejskiej nie wiedząc, co ją czeka w przyszłości. Okazuje się teraz, że weszła w bagno, które coraz głębiej ją wciąga, a co gorsze – większa część Polaków nie chce z tego bagna wyjść. Anglia spostrzegła na co się zanosi i dała dyla ocalając siebie przed unijną utopią. A Polacy? Oby tylko zmądrzeli zanim będzie za późno.

Krzywoj
14.09.2021 17:29

Niestety nasz tchórzliwy,zasrany rząd godzi się na wszystko,a może wśród “członków” rządu jest większość zboków tak jak w UE.UE sonduje poszczególne rządy i widzi,że Polski rząd można mieć w dupie bo na wszystko się godzi.To skandal,spotkamy się na najblizszych wyborach dewiańci udajacych moralne dziewice

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Talibowie eksterminują oficerów wywiadu i policji Afganistanu

Talibowie stoją za egzekucjami lub zaginięciami bez wieści ponad 100 byłych funkcjonariuszy policji i wywiadu. Według Associated Press polowanie...

Przeczytaj jeszcze to!

5
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x