INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

12:22 | czwartek | 18.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Jaki w punkt o rezolucji LGBT! „To kolejne, bezczelne łamanie prawa, traktatów i dobrego obyczaju”

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

18 sierpnia

Najpierw była Wanda

18 sierpnia 1906 r. Każdy słyszał o pięknej Krystynie Krahelskiej, żołnierce Armii Krajowej, autorce „Hej, chłopcy, bagnet na broń”, która ciężko ranna pierwszego dnia Powstania,...

Koniecznie przeczytaj

Unia Europejska chce, aby w każdym kraju osoby będące w związkach jednopłciowych, miały takie same prawa jak osoby heteroseksualne. Parlament Europejski właśnie przyjął rezolucję w tej sprawie.

Jak czytamy w rezolucji:

- reklama -

– „Tęczowe rodziny” i pary tej samej płci powinny mieć taką samą swobodę przemieszczania się i prawo do łączenia rodzin jak inni, a Komisja Europejska powinna podjąć działania przeciwko Rumunii, Węgrom i Polsce w związku z naruszeniem wartości UE – piszą w uchwalonej we wtorek rezolucji w sprawie praw osób LGBTIQ w UE, europosłowie.

W rezolucji stwierdzono, że „małżeństwa” lub zarejestrowane związki partnerskie zawarte w jednym państwie członkowskim powinny być uznawane we wszystkich państwach członkowskich.

Przyjęta we wtorek przez PE rezolucja ws. praw osób LGBTIQ, to kolejne, bezczelne łamanie prawa, traktatów i dobrego obyczaju; rezolucja ingeruje w sprawy dotyczące m.in. prawa rodzinnego, które są wyłączną kompetencją państw członkowskich — powiedział PAP europoseł PiS Patryk Jaki.

- reklama -

Europoseł Jaki powiedział PAP, że głosował przeciw rezolucji.

To jest kolejne, bezczelne łamanie prawa, traktatów i dobrego obyczaju i zasad dyplomacji, dlatego że ta rezolucja mówi o narzuceniu innym państwom spraw z zakresu prawa rodzinnego, kultury, etyki, moralności, religii, czyli wszystkich obszarów, które są wyłączną kompetencją państwa członkowskiego. I urzędnicy unijni celowo łamią praworządność, próbują przeforsować coś, o czym wiedzą, że Polacy się na to nie zgadzają, traktując Polskę jako swoją kolonię — powiedział Jaki.

Źródło: PAP

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Tolerancyjny
19.09.2021 16:05

A może by wydzielić dla tych par jakieś terytorium na terenie UE.
Niech założą swoje państwo i robią to co uważają za słuszne. Nikt im nie będzie przeszkadzać, no i oni nikomu.

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Niemcy będą szczepić czwartą dawką i oznaczać kolorami

Niemcy już kiedyś oznaczali ludzi trójkątami w różnych kolorach. Postęp zrobił swoje i teraz będą oznaczać kolorami w aplikacjach....

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx