INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

04:17 | środa | 22.09.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Gates znów prognozuje co będzie! Jego zdaniem bez tego świat sobie nie poradzi

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Dawno na naszym portalu nie było żadnych wypowiedzi miliardera Billa Gatesa, który lubi prognozować, co będzie w przyszłości i jak świat poradzi sobie z pandemią koronawirusa. To proszę, jest! Gates właśnie powiedział, że świat nie poradzi sobie z kolejnymi pandemiami, o których eksperci coraz więcej mówią.

The Wall Street Journal podaje, iż zdaniem miliardera, świat nie jest gotowy na kolejną pandemią. W ocenie Gatesa, jest potrzeba wybudowania fabryk, w których w sto dni, będzie można wyprodukować odpowiednią ilość szczepionek.

Gates w rozmowie z gazetą zwraca uważa na różnice w wyszczepieniu ludzi w różnych częściach świata, a powołuje się tu raporty WHO, które wskazują, iż 80 proc. osób zaszczepionych pochodzi z najbogatszych rejonów świata.

Miliarder wskazuje, że właśnie takie dysproporcje pokazują, jak ważne jest inwestowanie w budowę fabryk, które pozwolą zaspokoić potrzeby świata i zapewnić szczepionki dla wszystkich, nawet w biednych rejonach globu.

Dodatkowo Fundacja Billa i Melindy Gates opublikowała raport, według którego nawet 31 milionów osób podpadło w ubóstwo w czasie trwającej pandemii koronawirusa.

Źródło: Money.pl

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
annam
15.09.2021 07:51

Świat doskonale poradzi sobie bez gatesa i jemu podobnych. Terazwystarczy czekać, kto się tym zajmie

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

SZOK! Klient zastrzelił kasjera, bo ten kazał mu założyć maseczkę

Tragedia w Niemczech. Na jednej ze stacji benzynowych, klient zastrzelił kasjera, który wcześniej kazał mu założyć maseczkę. Do wydarzenia doszło...

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x