INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

21:42 | środa | 18.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Gates znów prognozuje co będzie! Jego zdaniem bez tego świat sobie nie poradzi

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

18 maja

Zbrodnia niemiecko-ukraińska na polskiej wsi

Wtorek, 18 maja 1943 r. Najmłodsza ofiara tej zbrodni miała 2 miesiące, najstarsza 61 lat. Niemcy i Ukraińcy spalili żywcem mieszkańców polskiej wsi. Za to,...

Koniecznie przeczytaj

Dawno na naszym portalu nie było żadnych wypowiedzi miliardera Billa Gatesa, który lubi prognozować, co będzie w przyszłości i jak świat poradzi sobie z pandemią koronawirusa. To proszę, jest! Gates właśnie powiedział, że świat nie poradzi sobie z kolejnymi pandemiami, o których eksperci coraz więcej mówią.

The Wall Street Journal podaje, iż zdaniem miliardera, świat nie jest gotowy na kolejną pandemią. W ocenie Gatesa, jest potrzeba wybudowania fabryk, w których w sto dni, będzie można wyprodukować odpowiednią ilość szczepionek.

- reklama -

Gates w rozmowie z gazetą zwraca uważa na różnice w wyszczepieniu ludzi w różnych częściach świata, a powołuje się tu raporty WHO, które wskazują, iż 80 proc. osób zaszczepionych pochodzi z najbogatszych rejonów świata.

Miliarder wskazuje, że właśnie takie dysproporcje pokazują, jak ważne jest inwestowanie w budowę fabryk, które pozwolą zaspokoić potrzeby świata i zapewnić szczepionki dla wszystkich, nawet w biednych rejonach globu.

Dodatkowo Fundacja Billa i Melindy Gates opublikowała raport, według którego nawet 31 milionów osób podpadło w ubóstwo w czasie trwającej pandemii koronawirusa.

- reklama -

Źródło: Money.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
annam
15.09.2021 07:51

Świat doskonale poradzi sobie bez gatesa i jemu podobnych. Terazwystarczy czekać, kto się tym zajmie

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Niemcy karzą czy kpią z ofiar swoich zbrodni?

Najpierw masowo uwalniali zbrodniarzy i ich kryli. Teraz odstawiają szopkę z procesami, z których nic nie wynika. W Niemczech powoli...

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x