INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

17:02 | czwartek | 28.10.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Piłkarz Chelsea nie będzie więcej klękał przed meczami! Mówi dlaczego

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Hiszpański zawodnik ekipy Chelsea Londyn Marcos Alonso w tym sezonie Premier League, ani razu nie uklęknął przed rozpoczęciem spotkania w ramach akcji Black Lives Matter. Piłkarz wskazuje, że ma inny sposób na pokazanie, iż jest przeciwny rasizmowi.

Jestem w pełni przeciwny rasizmowi i jestem przeciwny wszelkim rodzajom dyskryminacji, ale po prostu wolę przyłożyć palec do odznaki, która mówi „nie” rasizmowi, tak jak robią to w niektórych innych sportach czy rozgrywkach piłkarskich w innych krajach – stwierdził Alonso.

I dodaje:

Po prostu wolę postępować w ten sposób. Jest on inny, ale myślę, że z drugiej strony klękanie straciło na znaczeniu, dlatego wolę tak pokazać, że w pełni popieram walkę z rasizmem – wytłumaczył.

Wcześniej podobną decyzję podjął Wilfried Zaha z Crystal Palace.

Źródło: Meczyki.pl

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Polska celem wizowego najazdu Rosjan?

Kryzys dyplomatyczny pomiędzy Waszyngtonem i Moskwą sprawił, że moskiewska ambasada USA zaprzestała wydawania wiz Rosjanom. Decyzją Departamentu Stanu wszyscy...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x