INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

22:34 | piątek | 20.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Niemcy alarmują o nielegalnych próbach przekroczenia granicy z Polską! Szczerba, Sterczewski, Joński i Jachira jadą na miejsce?

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

20 maja

Nekropolia narodowa

20 maja 1792 r. Najsłynniejszy cmentarz w Polsce ma powierzchnię porównywalną z powierzchnią Watykanu. Na przestrzeni ponad 200 lat dzielił tragiczne losy Warszawy i jej...

Koniecznie przeczytaj

Niemiecki portal rbb24 pisze, że według “wstępnej oceny” federalnego ministerstwa spraw wewnętrznych, w pierwszej połowie września około “400 osób przedostało się do kraju bez zezwolenia, często przez Białoruś i Polskę”.

Portal podaje, że w miniony weekend w samym Frankfurcie nad Odrą doszło do nielegalnych 125 przekroczeń granicy, a w poniedziałek było ich podobno ponad 40.

- reklama -

Media donoszą, że prawie wszyscy zatrzymani mówią, że dotarli do Brandenburgii z Białorusi przez Polskę. Taka podróż ma trwać około trzech dni.

W większości przypadków migranci przybywający przez Polskę są przywożeni na granicę przez organizacje przemytnicze i wysadzani po polskiej stronie. Następnie udają się pieszo przez mosty graniczne do Niemiec, aby tutaj szukać azylu – pisze rbb24.

W takim razie polecamy, aby posłowie i wszyscy ci którzy tak wystawali przy granicy z Białorusią, przenieśli się na stronę niemiecką.

- reklama -

Źródło: RMF24.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Włochy planują dla Ukrainy nową Jałtę

Na Ukrainie leje się krew, a świat zamiast zakończyć wojnę stanowczymi decyzjami wobec Rosji, planuje drugą Jałtę. W roli...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x