INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

07:56 | piątek | 19.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Norwegia znosi większość obostrzeń covidowych! „Teraz możemy żyć normalnie”

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

19 sierpnia

Najsłynniejszy polski krzyż

19 sierpnia 1901 r. Ten krzyż to symbol. Tatr. Wiary górali. Poświęcenia. Polski. Nawet Niemcy i stalinowcy nie odważyli się podnieść na niego ręki.  Na pomysł...

Koniecznie przeczytaj

Norweski rząd ogłosił długo oczekiwaną przez obywateli decyzję, dotyczącą zniesienia większości restrykcji epidemicznych. Przestaną obowiązywać m.in. limity zgromadzeń oraz zalecenie zachowania odległości.

Minęło 561 dni, odkąd wprowadziliśmy najostrzejsze środki kontroli w czasie pokoju (…) Teraz możemy żyć normalnie, poradziliśmy sobie lepiej niż wiele innych krajów – stwierdziła premier Erna Solberg.

- reklama -

Szefowa norweskiego rządu wskazuje na wysoką liczbę zaszczepionych osób oraz spadającą liczbę zakażeń.

W Norwegii do tej pory jedną dawką zaszczepionych zostało 76,2 proc. całej populacji, a dwiema 66,5. W przypadku osób dorosłych wskaźniki te wynoszą odpowiednio: 90,5 oraz 83,4 proc.

Jak podkreśliła szefowa norweskiego rządu, decyzja o otwarciu społeczeństwa została podjęta po konsultacjach z władzami zdrowotnymi.

- reklama -

Eksperci zarekomendowali przejście do “normalnego codziennego życia z zachowaniem gotowości”.

Jedynym obostrzeniem, jakie pozostaje, jest wymóg pozostania w izolacji w przypadku potwierdzonego testu na Covid-19.

PAP

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

2 KOMENTARZE

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Zygmuś
26.09.2021 16:07

A JAK MOŻE BYĆ U NAS? – Zapewne zadajecie sobie pytanie: JAK DŁUGO JESZCZE TO BĘDZIE TRWAĆ? Otóż, odpowiedź na nie jest bardzo prosta i oczywista! TAK DŁUGO, JAK TO BĘDZIE KONIECZNE, AŻ DO: – pełnego wyszczepienia stada, – zakolczykowania, – zamknięcia w zagrodach, – zapewnienia wypasu, hodowli, rozrodu i całościowego nadzoru weterynaryjnego TYLKO pod kontrolą najwyższej klasy ekspertów weterynarii (przykład: prof. Simon), a także wytrzebienia nadwyżek pogłowia (sztuk starych i słabych, a wszystko w zgodzie z przepisami prawodawstwa zootechnicznego Unii Europejskiej), czyli do OSTATECZNEGO ROZWIĄZANIA (Wielkiego Resetu) i WKROCZENIA W ŚWIETLANĄ ERĘ POWSZECHNEJ SZCZĘŚLIWOŚCI, przyszłości, zaplanowanej i realizowanej według planów psychopatów pokroju m.in.: Klausa Schwaba, i wspomaganej przez poprzez najmitów typu Kill-Bill Gates 666 Mengele i innych… Od was Wolacy zależy, czy ugniecie się i wtedy szybciutko zostaną zniesione wasze niektóre ograniczenia (oczywiście nie wszystkie, oj niee, zapomnijcie…), lub będziecie się opierać, ale wtedy będziecie nękani kolejnymi falami, lockdownami, przymusami. Wybór, kim chcecie być należy do was. Do obsadzenia są następujące role: 1-nadzorca, 2-niewolnik, 3-kapo, 4-wolny człowiek.

Zygmuś
26.09.2021 18:16

TYMCZASEM U NAS: 2 PAŻDZIERNIKA, WARSZAWA, PLAC ZAMKOWY, godz.12:00 – MARSZ PRZECIWKO SEGREGACJI i TYRANII SANITARNEJ.

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

 „Okrucieństwo losu” na o2.pl

Z cyklu: hit Internetu „Kobieta chciała mieć pamiątkę z wakacji. Los okazała się okrutny” głosi podpis pod zdjęciem blondynki w...

Przeczytaj jeszcze to!

2
0
Podziel się z nami swoją opiniąx