INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

02:19 | poniedziałek | 27.05.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Brytyjski minister zdrowia: Zaszczep się, albo szukaj sobie innej pracy

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 maja

Zanim był Wołyń

16 maja 1657 Kozaccy oprawcy zabrali zakonnika go do rzeźni Grzegorza Hołowejczyka, gdzie go bestialsko torturowali – m.in. przypalając go ogniem, wbijając drzazgi za paznokcie...

Koniecznie przeczytaj

W sobotę brytyjski minister zdrowia Sajid Javid, wypowiedział słowa, które na długo zostaną zapamiętane. To kolejny etap, atakowania osób, które nie chcą się zaszczepić.

Javid wprost powiedział, że osoby, które pracują w pewnych sektorach, na przykład w domach opieki i nie chcą się szczepić, powinny szukać sobie innego zajęcia.

- reklama -

Jeśli pracujesz w domu opieki, pracujesz z niektórymi z najbardziej narażonych ludzi w naszym kraju i nie możesz zdobyć się na trud, by się zaszczepić, odejdź i poszukaj sobie innej pracy. Jeśli chcesz się nimi opiekować, jeśli chcesz dla nich gotować, chcesz ich karmić, kłaść ich do łóżka, powinieneś się zaszczepić. Jeśli nie zamierzasz się szczepić, to dlaczego pracujesz w opiece? – mówił Javid w rozmowie z radiem BBC4.

Ci ciekawe, nie mówimy tutaj o kilku przypadkach osób, którym grozi utrata pracy. Nawet o kilkuset. Pracę może stracić nawet 40 tysięcy osób, a prawie 80 tys. “nadal znajduje się w strefie zagrożenia”, ponieważ przyjęło tylko jedną dawkę szczepionki.

Źródło: PAP

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Zygmuś
03.10.2021 10:59

PRECZ Z NAZIZMEM SANITARNYM!

Tomasz Jasiński
04.10.2021 11:36

Były czasy, kiedy na całym świecie, także w Anglii, wybierało się wyłącznie z rodowodem danego państwa, który był obywatelem danego państwa co najmniej do trzeciego pokolenia i jego przodkowie zasłużyli się dla ojczyzny. W Anglii nawet kandydat do policji państwowej, musiał spełniać te warunki. Mógł być Polakiem, Żydem czy Grekiem, ale musiał być obywatelem danego państwa co najmniej do trzeciego pokolenia i ważne było, żeby kandydat na urząd był zasłużony (bardzo cenione były zasługi dla ojczyzny i rodzica czy dziadka).
W Izraelu na ważne stanowiska kandydatem może być tylko Żyd.
W Polsce po tzw okrągłym stole najważniejsze stanowiska w 80 proc. były obstawione synami, córkami – pod innym nazwiskiem, często byłych kolaborantów, a nawet morderców Narodu polskiego, których ojcowie, dziadowie, wujowie itp. wymordowali najwartościowszych Polaków tj. inteligencję oraz patriotów itp. na rozkaz Moskwy. Przez całą okupację sowiecką, ojcowie, dziadowie niniejszych prominentów, a nawet obecni, dawni prominenci należący do PZPR, SB, UB i ich bratnich partii, jak ZSL, SD itp. niszczyli Naród polski – moralnie i materialnie zgodnie z rozkazem – instrukcją „Ściśle Tajną” NK/003/47 dla dobra imperium sowieckiego.

reklama spot_img

Ostatnio dodane

Kto wciskał Polakom szczepionkę AstraZeneca?

AstraZeneca wycofała swoją szczepionkę na koronawirusa z rynku. W całej Europie przeciwko koncernowi toczą się procesy o odszkodowania za...

Przeczytaj jeszcze to!

2
0
Podziel się z nami swoją opiniąx